Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Posted by Marek | Posted in inne | Posted on 20-12-2017 9:22 pm

11

Chciałbym życzyć wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom, by zbliżające się Święta Bożego Narodzenia były spędzone w ciepłym rodzinnym gronie z dala od gonitwy bieżących czasów, a Nowy Rok przyniósł wiele radości i sukcesów 🙂

Niech czas świątecznych przygotowań, będzie spokojnym czasem spędzonym wspólnie, by móc pieczętować więzy rodzinne. Bombki giełdowe już u mnie wiszą (jakie tam są formacje świecowe?)

a domowej produkcji kartki świąteczne zostały już rozdane

ale czas jeszcze przygotować repertuar kolędowy, także zabieram się do dalszej pracy 🙂

Wesołych Świąt!

Komentarze 11 komentarzy

Dziękujemy bardzo! Wzajemnie wiele radości i sukcesów 🙂
Kartki piękne ! Spadająca gwiazde widzę na bombce – taką tez zycze dostrzec na niebie wraz z rodzina w dniu Swiat!

Zdrowych Wesołych Świąt dla całej rodziny 🙂

Wesołych Świąt. 🙂

Marku,
dołączam się do życzeń Zdrowych Radosnych Świąt!

Wesołych świąt 🙂

Zdrowych, Wesołych i Białych 😉

Wesołych, spokojnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia wszystkim czytelnikom, inwestorom, absolwentom i Tobie Marku 🙂

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz odpoczynku z rodzinnym gronie. Niech w Nowym Roku każdy dzień przynosi Ci siłę do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.

Przy okazji, chciałem też podziękować za wszystkie Twojej wpisy z całego 2017 roku. Uczysz nas wiele, nie tylko z zakresu finansów.

Życzmy sobie wszyscy, aby zdrowo rozumiana wolność jednostki była trwałym celem istnienia kraju, w którym żyjemy. Żeby celem naszego wspólnego prawa była nie kontrola jednostki, lecz jej wyzwolenie.
Aby powstawały warunki, dzięki którym nasze społeczeństwo będzie mogło sprawnie funkcjonować. Aby to społeczeństwo było zbiorem wzajemnie odpowiedzialnych wobec siebie ludzi, znajdujących spełnienie w rodzinach i stowarzyszeniach społeczeństwa obywatelskiego.
Żeby ważne były długofalowe cele wspólnotowe (zapewniające nie tylko przetrwanie naszego narodu w tych burzliwych czasach, ale także jego rozwój, bo czas nam sprzyja, dzięki odwróceniu szlaków handlowych i wojnie między mocarstwami), a nie tylko środki naszej egzystencji.

Wesołych Świąt pełnych ciepła i miłości

Mniej giełdy więcej radości z obcowania z bliskimi.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!