Szczyt Rosja-OPEC i jego reperkusje na rynku ropy

Posted by Marek | Posted in Surowce | Posted on 18-04-2016 11:17 am

0

Jak zapewne wiele osób, będących posiadaczami pozycji na ropie, z ciekawością czekałem na wyniki ustaleń wczorajszego szczytu, choć biorąc pod uwagę ostatnie popisy akrobatyczne rosyjskich myśliwców nad Bałtykiem (warto tutaj zaznaczyć, że Su-27 jest genialną maszyną jeśli chodzi o możliwość robienia skomplikowanych figur na przykład da się na niej zrobić kobrę), brak kompromisu był naturalnym krokiem rzeczy. Rozkład sojuszy jest przecież jasny.

Niemniej jednak to rynek zawsze rozdaje karty, zatem mamy niesamowitą okazję, by ocenić kondycję byków, gdyż pod natłokiem negatywnych informacji nastąpiło otwarcie z luką i jeśli udałoby się ją domknąć, to byłaby to dla nas bardzo wartościowa wiadomość.

PS Osobiście jestem już po proficie drobnej części longów na ropie, także co nieco z wypracowanego wyniku wpadło do portfela, a pozostałą część niech pilnuje SL profitujący. Jeśli rynek będzie rósł, będę przesuwał SL dalej do góry. Jeśli bykom zabraknie siły, odnowię pozycję po niższej cenie, gdyż mam już wyznaczony potencjalny punkt zwrotny na wypadek realizacji takiego wariantu. 

Comments are closed.

Verified by MonsterInsights