Kontrakty terminowe fw20 – techniczny przegląd wykresu

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 22-10-2014 7:31 am

11

Kontrakty terminowe fw20

Dawno nie było nic z prostego kreślenia struktur na płaszczyźnie dwuwymiarowej, także czas to nadrobić. Przechodząc od razu do meritum, jest flaga i temat do przemyśleń 😉

Komentarze 11 komentarzy

Witam Marek

Jaki byś proponował TP i SL?

Pozdrawiam

Ja bym proponował zgodny z klasyczną AT, którą to Marek nazywa euklidesową. Jak to mawiali starożytni czechosłowacy: ryby zostały rzucone 🙂 Setup trzeba ustawić samemu.

@Sonic:
Wiele książek o AT różnie odnosi się do tej kwestii. Najbardziej popularne w przypadku flagi jest w literaturze odmierzanie zasięgu formacji (oznaczanej często jako h) bazujące na długości formowanej struktury przed wybiciem. Tam można ustawić TP wg książek i można taką metodę spróbować. Ja używam tego nieco inaczej, aniżeli można poczytać w książkach.

Co do SL, to najlepiej by był jak najwęższy w granicach rozsądku i by chronił kapitał, pozwalając jednocześnie zyskom rosnąć.

@Cripper
No pewnie, że to geometria euklidesowa, gdyż Euklides opisał to wszystko już w III wieku przed naszą erą! Twórcy klasycznej AT nie wmówią mi, że „odkryli Amerykę”, skoro to wszystko od tysięcy lat jest już znane 😉

Ja proponuje ci TP 7000 a SL 1000

Myślę, że i nawet 100 000 jest osiągalne, ale oznaczałoby to powrót hiperinflacji do naszego kraju 😉 Choć przybyłoby wtedy miliarderów to za chleb płacilibyśmy nawet i po 100 milionów 😛

Witam

A tak na poważnie, to według mnie powinno dojść do 2550. Co o tym sądzisz Marek?

No chlopie, co ty? Pierwszy raz tu jesteś? Nikt tu Ci nie powie jak gra, czy gra, itp. Marek powiedział na co patrzy, ty chcesz to zagraj, nie chcesz nie graj. Aluzje były raczej wyraźnie i grzeczne 🙂 Tu nima giełdy z onetu.

@Cripper
Proszę nie mów za Marka. To jego blog i jego wiedza.
A my początkujący cenimy każde jego słowo, które nas edukuje.

@Kasia
Nie mówię za Marka. Mówię za siebie. Natomiast zamiast czekać na rybę lepiej kupić sobie wędkę i samemu łowić. Marek robi szkolenie jakoś na dniach. Znacznie szybciej się wyedukujesz. Poważnie i no offence.

Marek jeśli będziesz miał czas i ochotę to napisz proszę parę słów o referendum, które odbędzie się w Szwajcarii pod koniec miesiąca. W mediach można usłyszeć, przeczytać różne scenariusze(ogolnie szum informacyjny). Czy rzeczywiście w przypadku głosowania na tak, rodaków zadłużonych we franku czekają cięższe czasy i więcej siwych włosów na głowie?
Pozdrawiam Kuba

Witam, jesli można to chciałbym wrzucic w obszar rozważania aktualnego czasu zajmowania pozycji na zlocie w kontekscie mozliwosci odwrócenia trendu

Verified by MonsterInsights