Podziękowania dla dobrych ludzi :-)

Posted by Marek | Posted in inne | Posted on 16-01-2014 3:53 pm

3

W dzisiejszym wpisie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wykazali się szczodrością, podarowując dla Szymka cegiełkę lub zadeklarowali przekazanie 1% przy rozliczeniu podatkowym. Wspólnie zbieramy na bilet i to na bilet do niezwykłej stacji. Stacji, którą jest życie.

Każda cegiełka przybliża Szymka do wygrania wielkiej batalii. Serdeczne dzięki za gest dobrej woli. Udowodniliście, że nie u wszystkich srebro zalega głęboko w źrenicach przysłaniając zewnętrzny świat. Dziękuję Wam Mistrzynie i Mistrzowie dobrego serca! Jesteście Wielcy! Kto jeszcze chciałby dołączyć do grona Mistrzów, ma taką okazję, gdyż każda, nawet symboliczna kwota jest na wagę złota.

PomocDlaSzymka

Dziękuję z całego serca także Adeptom z Listy Absolwentów, którzy odpowiedzieli na Apel Leszka. Dzięki Agnieszko, Mariuszu, Filipie, Łukaszu (M.), Jarku, Krzyśku (KJ), Robercie, Łukaszu (D.), Przemku, Jacku, Tomku, Sewerynie, Łukaszu (Luki), Bartku, Łukaszu (S.), Mariuszu (M.), Krzyśku (L.), Remiku no i oczywiście dzięki także Tobie Leszku. Jestem dumny z tego, że mam Uczniów z dobrych sercem!

Przy okazji, chciałbym także pochwalić Andrzeja, który wcielił się w rolę Świętego Mikołaja w szpitalu w Dziekanowie Leśnym. Niesamowity gest, który na pewno przyniósł wiele radości. Cieszę się Andrzej, że miałem okazję Cię spotkać na szkoleniu!

AkcjaMikołaj

Komentarze 3 komentarze

Marku,

to Ty jesteś wielki!!! Ty podjąłeś wielkie wyzwanie pomocy. Może wspólnie uda się pomóc małemu koledze! Żeby mógł się cieszyć zdrówkiem i np. zostać Twoim adeptem :-).

Miłego weekendu!!

Inicjatywę podjął Leszek, ja tylko zamiast stać bezczynnie i udawać, że nic nie widzę, dołączyłem się do akcji 😉

Miłego weekendu 🙂

Marku, podpisuję się obiema rękami po tym co napisał K.

Zamiast pierdzieć w stołek, aktywnie działasz i promujesz szczytną akcję. Wielki szacunek. Mój 1% trafi dla Szymka.