Złoto, diamety, szafiry i Wesołych Świąt

Posted by Marek | Posted in inne | Posted on 19-12-2013 8:37 pm

16

Chciałbym życzyć wszystkim Czytelniczkom i Czytelnikom by zbliżające się Święta Bożego Narodzenia były spędzone w ciepłym rodzinnym gronie z dala od wykresów giełdowych, a Nowy Rok przyniósł wiele radości i sukcesów we wszystkich płaszczyznach życia.

Życzenia

Naprawę na ten czas warto wyłączyć komputery, gdyż zamiast cyferek na koncie, złota, diamentów, rubinów, szmaragdów czy szafirów są niewyobrażalnie ważniejsze Skarby! Takim olbrzymim Skarbem, ważniejszym niż Skarb Narodów i wszystkie giełdowe Graale razem wzięte jest Mały Człowiek.

Kochany Jasiek

Taki właśnie Skarb posiadają Iwona i Andrzej, u których zdawałem między innymi egzamin z obsługi kołyski. Na szczęście nie musiałem śpiewać kołysanek, bo to bym pewnie oblał z kretesem. Jaś ma wspaniałych rodziców, którzy wiedzą, że dla takich chwil warto żyć i warto o nie walczyć. Jak tylko podrośnie, będzie podziwiał kangury na Antypodach, na które mamy w planach się wspólnie wybrać. Dlatego też musiałem przejść egzamin z gotowania, który de facto był połączony z nieoficjalną edycją „obiadu czwartkowego”. Nikt się nie otruł, więc chyba zdałem.

pracaczeladnika

PS Tak, kartka była robiona w domowym zaciszu. To doskonały sposób na dobrą zabawę i spędzenie wesoło czasu 😉
PPS Nikkei wybił nowy szczyt, także osoby posiadające go jeszcze w portfelu mogą zabrać jakiś profit
.

Komentarze 16 komentarzy

Wzajemnie, Radosnych Świąt Marku 🙂

Marku witaj widac zachwyt w Twoich oczach na tym zdjeciu coz zycze Tobie by zagoscił taki mały wielki człowiek w Twoim zyciu … u mnie w pakiecie jest 3-czka 😉

Niestety na rynku japońskim też można stracić. Zakupiłem fundusze PKO rynku japońskiego przed wyjściem z trójkąta, sprzedałem w 2 turach i niestety wynik tej transakcji był błędny mimo że dobrze założyłem kierunek ruchu (indeks urósł ok 6-7% a fundusz stracił). Swoją drogą trójkąt tak długo formował się na tym rynku że powoli wątpiłem w jego realizację.

Pytanie retoryczne, kto jest większym mUzgiem? Zarządzający funduszem, który traci na wzrostowym rynku, czy osoba inwestująca poprzez fundusze?

Wesołych Marku!

ps: Longi na Nikkei w całości zamknięte. Miałem tylko 0,1 lota i nie było co podzielić. Dzięki!

Na zbliżające się święta pragnę złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.
Kolejny zaś Nowy Rok niech będzie czasem pokoju, realizacji osobistych zamierzeń, wszelkiej pomyślności, pogody ducha i wiary w lepsze jutro.

P.S.
Karta bardzo ładna :).

Wesołych i radosnych Świąt!

Marku, dziękuję Tobie za ten rok spędzony z T. Ichimoku i niech te Święta będą dla Ciebie oraz Twojej rodziny wyjątkowe, a wiem że będą 🙂 🙂
Gorące pozdrowienia

Wesołych i… Skarbu 🙂

Wszystkim również życzę Spokojnych Świąt :)))

W Nowym Roku oczywiście sukcesów na rynkach 😀

Szczęśliwych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia , a w Nowym Roku samych sukcesów i powodzenia.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Wesołych Świąt, rodzinnych i spokojnych oraz spełnionego Nowego Roku i satysfakcji z działań. No i oczywiście zdrowia i jasnego.umysłu. A na koniec szczęścia bo też jest potrzebne w życiu. I uwagi i czujności bo czasami zyczenia się spełniają 🙂

Wesołych i radosnych Świąt!

Racja. Wielkie szczęście w rodzinie w postaci małego człowieczka jest więcej warte niż skarb całego świata i nawet nie ma o czym dyskutować. Z racji tego, że wiesz co jest najważniejsze w życiu życzę na Nowy Rok spełnienia marzeń!

Wszystkiego Najlepszego w nowym roku 2014
(mam takiego siostrzenca niedawno skończył roczek)

Verified by MonsterInsights