Start grupy dla Absolwentów szkolenia „Esencja spekulacji”

Posted by Marek | Posted in ogłoszenia | Posted on 12-12-2013 8:14 pm

19

Od pewnego czasu trwają pewne prace nad organizacją „młodszej siostry” dla Listy Absolwentów, gdzie będzie można szlifować wiedzę ze szkolenia „Esencja spekulacji”.

Wcześniej nie brałem tego pod uwagę, ze względu na brak czasu, jednak przecież nie muszę się sam zajmować grupą początkującą i mogę to zadanie oddelegować. Pieczę nad Listą ES powierzę jednej ze swoich najzdolniejszych Uczennic.

Cierpliwość, dyscyplina i skuteczność działania to jedne z wielu jej zalet, które sprawiają, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednie miejsce 🙂

Lista ES wystartuje najprawdopodobniej w styczniu na trzymiesięczny okres próbny. Na początku trochę pomogę i wrzucę co nieco w celu odświeżenia wiedzy. Dorzucę też swoje projekcje na najbliższy czas na rynek amerykański, które wrzuciłem niedawno na Listę Absolwentów oraz przedstawię swoje stanowisko na temat wyboru OFE czy ZUS. Później raz na dwa-trzy miesiące będę zerkał i ewentualnie dodawał jakieś wskazówki. Całość prowadzona jednak będzie według reguł i zasad, które przedstawi prowadząca. Brak przestrzegania zasad, będzie równoznaczny z usunięciem z Listy ES i ja nie posiadam w tym aspekcie prawa głosu.

Formuła będzie nastawiona na jak najlepszy rozwój Adeptów, by mogli doszlifować samodzielne posługiwanie się wędką i by można było wyeliminować jak najwięcej ewentualnych błędów.

Jeśli ktoś ma zamiar liczyć na cynki, to NIE JEST to miejsce dla niego! Cynki to jedynie skutek uboczny rzetelnych analiz. Po szkoleniu ES, każdy dostał wędkę i może duże ruchy wyłapywać samodzielnie, więc nie ma mowy o wrzucaniu gotowców. Głównym celem Listy ES jest nabieranie doświadczenia pod czujnym okiem Moderatorki, która będzie trzymać dyscyplinę.

[ Nabór zamknięty ]

PS
Wskazówka nr 3: Słynna jazda, która rozgromiła Szwedów pod Kircholmem i Turków pod Chocimiem jest położona w Jolce na najwyższej poziomej pozycji
  😉

Komentarze 19 komentarzy

Marek, przewidujesz Poznań z ES w 2014?

Planuję odwiedzić Park Narodowy „Ujście Warty” 😉 Czy będzie coś po drodze? Tego jeszcze nie wiem 😉

Bardzo zacne posunięcie 🙂
Troszkę się czułem „opuszczony” po ES a na Ichimoku uważam, że dla mnie za wcześnie. I tak się kółko zamknęło z dostępem do forum.
Super informacja.
Pzdr. Maciek.

Jakie dane? Imię i nazwisko wystarczy?

Tak 🙂

Melduję się w szeregu! 🙂

Bardzo dobry pomysł!! Może uda mi się rozwiać parę wątpliwości 🙂
W kwestii cynków. Jak dla mnie licznie, że ktoś nam poda gotowe rozwiązanie na tacy jest z definicji bez sensu, gdyż oznacza ciągłą zależność od drugiej osoby. Lepiej się chyba tego nauczyć i stać się samodzielnym!

…czyżby moje „marudzenie” przyspieszyło powstanie LAES? 😉

Gratuluję odwagi, dziękuję w imieniu adeptów ES i trzymam kciuki za wytrwałość Moderatorki 🙂

Można powiedzieć, że to był to niezły „kopniak” motywacyjny 😉

Ja tez się melduję, pozdrawiam Marku

Wspaniała świąteczno-noworoczna niespodzianka 🙂 !!
Miałem kilka szczegółowych pytań odnośnie korzystania z wędki i rozpoznawania specyfiki akwenu, które zrodziły się dopiero po czasie od zakończenia ES i zamierzałem o nie dopytać w trakcie Ichimoku. Z drugiej strony jednak czułem, tak jak Mbk powyżej, potrzebę doszlifowania warsztatu przed kolejnym etapem. Dzięki takiej grupie będziemy mogli doszlifować już posiadaną wiedzę a kolejne szkolenie w pełni poświęcić na zgłębianie prawdziwego Ichimoku.
Dzięki za to „że Wam się chce” 🙂 !!

Swietny pomysl 🙂

Również zameldowany 🙂
I rada oraz wiedza Marka kolejny raz dała zarobić 🙂 Więc małe co nie co na święta jest… teraz cierpliwe czekanie na kolejny ruch 😉

Marku,witam.
Jestem tutaj nowy:)
Widzę,że to jest bardzo ciekawe miejsce i sami wspaniali ludzie.
Kiedy przewidujesz kolejne szkolenie z Esencji spekulacji?
Bardzo chciałbym dołączyc do Twojej listy.
Pozdrawiam

Ciężko powiedzieć 😉 Póki co nie przewiduję nic. Może bliżej wiosny 😉

Witam, jestem nowy i swoją przygodę z giełdą też zacząłem bardzo niedawno:) po prostu jako pracownik upadającej spółki byłem przekonany że zostanie zawarty układ i założyłem konto maklerskie żeby kupić akcje po śmiesznej cenie:) no i się udało zarobić:) bardzo chciałbym zapisać się na szkolenie „Esencja spekulacji” bo książkę dziś już zamówiłem:) a nie mam pomysłu co dalej. Jakie są szanse na szkolenie w LUBLINIE??? bo jakaś wzmianka o tej lokalizacji jest już na stronie:)

Planuję w najbliższych latach odwiedzić Roztoczański i Poleski Park Narodowy, także może zahaczę też o Lublin. Nie jestem do końca pewien czy uda się to zrobić w 2014.

Mozna sie jeszcze do listy dopisac?

Odezwij się Paweł na maila 😉

Verified by MonsterInsights