Podziękowania po szkoleniu giełdowym w Warszawie :-)

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 09-10-2013 3:41 pm

4

Słoneczna pogoda i „wołający” mnie rower sprawiły, że dopiero dziś mam chwilkę na ten jakże ważny wpis.

Przechodząc od razu do meritum dziękuję serdecznie wszystkim Adeptom, którzy przybyli w minioną sobotę do stolicy naszego pięknego kraju. Było mi bardzo miło, móc podzielić się swoim warsztatem. Teraz już macie wędkę. Wiecie jak łowić sowite ruchy na giełdzie i jak ustawiać stop lossy w nieprzypadkowych miejscach. Działajcie!

Komentarze 4 komentarze

My również dziękujemy za szkolenie. Teraz będziemy mogli łowić 🙂

Sama możliwość spotkania się razem z Tobą na żywo była wielką ucztą dla umysłu 🙂 Przez całe szkolenie było czuć jak bije od Ciebie pasja giełdowa. Prawdziwy praktyk z krwi i kości.

No i te rozmowy w przerwach lub rozrysowany rajd po Afryce. Dzięki Marek! Do zobaczenia na ischimoku 😉

Dzięki również! Szczerze przyznaję, zostałem mile zaskoczony. Szkolenie rzeczowe i przejrzyste. Zamroził mnie jednak jeden dział. To co kiedyś było dla mnie głównym narzędziem, u Marka jest jedynie setapem na nudę ;] Wszystkie te setapy na nudę wcześniej znałem z książek, ale bez tych cennych „myków” co sprawiało moją ułomność w ich użyciu ;]

Warto było przyjść.
pozdrawiam serdecznie

Dokładam się do podziekowań. Wcześniej się nie chwaliłem, ale byłem na paru innych szkoleniach i w porównaniu z Twoim mogą się schować w rów mariański. Dziś prawie każdy bloger robi szkolenia i na taką lipę się wcześniej nadziałem. LIPĘ przez duże L. Znaleźć prawdziwego fachowca w dzisiejszych czasach to rzecz ekstremalnie trudna. Dobrze, że w końcu odpowiednio trafiłem. Wiele zamglonych spraw nareszcie mi się rozjaśniło i widzę po wykresach, że mając tę wiedzę wcześniej uniknąłbym pewnych lipnych zagrań. Oceniając jednym zdaniem, po prostu bardzo dobre szkolenie. Na pewno wybiorę się też na Ichimoku.

Verified by MonsterInsights