Platyna – przegląd wykresu

Posted by Marek | Posted in Surowce | Posted on 04-10-2013 12:38 pm

13

Platyna - interwał dzienny

Za inspiracją jednego z Czytelników rzucimy okiem na wykres platyny w kontekście geometrii euklidesowej. Widać na nim jak poruszamy się w ograniczonym zakresie kanału spadkowego, czyli kto grał wcześniej shorty może kontrolować zysk profitującym stopem. Jednak kto nie grał wcześnie musi skierować obecnie ten walor jedynie do obserwacji, gdyż grając dziś shorty nie zarobi się już na spadkach, które miały miejsce w przeszłości 🙂

PS
Pamiętacie mój ponad roczny projekt autorskich oscylatorów na kontrakty terminowe, gdzie od początku do końca były podawane publicznie i całkowicie za darmo sygnały z ich wskazań? Każdy z tych oscylatorów na danych historycznych miał 100% skuteczności. Jednak to co było na historii ma najmniejsze znaczenie, dlatego publicznie sprawdzaliśmy je na żywym rynku. Ich wyniki pokazały, że koncepcja była dobra (ani jednej straty na kontraktach). Przy okazji zdradzę, że za pewien czas zrobię cykl publicznych testów jednego dosyć oryginalnego systemu, powiedzmy „półatomatycznego” (na pewno będzie to zaskoczenie). Przez kilka dni będę wrzucał jego wskazania. Zabawa powinna być niezła, a końcowe wnioski dosyć ciekawe 😉

Komentarze 13 komentarzy

Czekamy na graala….

Graal nie istnieje 🙂 no chyba że Marek na któreś ze swoich wypraw archeologicznych go wykopie 😉

Istnieje, tylko trzeba go odkryć 🙂

Będzie się działo 🙂

Dla dodania pikanterii dopowiem jeszcze, że ów półautomatyczny system nie był testowany przeze mnie na danych historycznych. Będzie to jego wielki debiut.

No i myślę, że będzie można „spaść z krzesła”, gdyż na 99% jest to system, który koncepcyjnie prawie każdemu jest dobrze znany, a zarazem prawdopodobnie nigdy nie wykorzystany. No i generalnie trochę trzeba się natrudzić przy budowie, głównego elementu (przysłowiowy pot na czole).

Za jakiś czas rozpoczniemy zabawę i mam nadzieję, że uda mi się Was zaskoczyć 😉

Coś przeczuwam:)
Chyba niektórzy będą mogli się czegoś nauczyć 😉

Pamiętacie ten eksperyment zaczynający się podawaniem ciągów liczb?
Przewiduję, że teraz też Marek uświadomi/przypomni nam coś z pogranicza psychologii.
Czekam niecierpliwie

No to narobiłeś mi „smaku” Marku – z przyjemnością będę obserwował Twój nowy pomysł 🙂

Będzie na pewno wesoło 🙂

Pewnie system będzie związany z geometrią euklidesową 🙂
Bo coś dużo kanałów w ostnim czasie 🙂

Marku, na kiedy planujesz Lublin?

A czy sytuacja na złocie i srebrze nie wygląda podobnie?
Ostatnio na przenicy też była ciekawa sytuacja. Jak nic nie pomyliłem to było to takie samo zagranie jak na Hawe. Czy się mylę?

Padł sygnał na ,,L” :]

Zostaw komentarz