Podziękowania po szkoleniach giełdowych we Wrocławiu

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 19-08-2013 12:21 pm

7

Dziękuję serdecznie wszystkim Adeptom, którzy w miniony weekend przybyli do Wrocławia, gdzie dzieliłem się swoim warsztatem. Niektórzy mieli do pokonania kawał drogi przybywając z Holandii czy Wysp Brytyjskich. Gościłem także po raz kolejny na szkoleniu wielu weteranów giełdowych. Wśród nich był Krzysiek, który otwarcie na początku szkolenia podstawowego „Esencja spekulacji” powiedział, że przyszedł na nie by po prostu poznać prowadzącego 🙂 W przerwach szkolenia, dyskusje z Krzyśkiem ujawniły, że posiada on niezwykle wybitny umysł. Był na wielu szkoleniach. W pełni trafnie potrafił także zidentyfikować działających na naszym rynku naciągaczy/oszustów giełdowych mistrzów marketingu opowiadających ludziom głupoty.

Kolejny z weteranów Ryszard emanował olbrzymim doświadczeniem i na szkoleniu z Ichimoku bez mrugnięcia okiem rozłożył na łopatki moje podchwytliwe sugestie-pułapki podczas analizy jednego zagrania.

Kolejna już grupa poznała na „Esencji spekulacji” klucz do odpowiedniego trzymania rynku w szachu. Były tu zawarte najważniejsze elementy z mojego warsztatu. Nikt nie powinien mieć także problemów z tym by na analizę poświęcać nie więcej niż 10 sekund dziennie/walor. Jasne jest już także, że rzeczy pozornie wyglądające tak samo, wcale nie są takie same i niezbędne jest odpowiednie dostrzeganie całokształtu. Wtedy łapanie takich dużych ruchów jak ten z zagrania na USD/CAD, które z wyprzedzeniem ujawniłem na blogu, będzie czymś naturalnym.

Na Technice Ichimoku pokazałem Absolwentom „Esencji spekulacji” ważne niuanse, które decydują o tym czy warto wejść, czy po prostu sygnał jest nie wart uwagi. Kolejne silne narzędzie trafiło w dobre ręce.

Dzięki raz jeszcze za udział!

PS Żałuję, że nie mogłem zostać dłużej we Wrocławiu, gdyż 3 dni to tyle co nic, ale piękne Sudety wzywały i czas odpoczywać tym razem wspierając lokalne biznesy na Południu.

Komentarze 7 komentarzy

Ja także dziękuję, szczególnie za rozmowy na przerwach 🙂

Także dziękuję. Szkolenie było bardzo fajne. Przede wszystkim podobało mi się Twoje podejście do rynku. Teraz widzę w czym tkwi siła i Twoje zagrania z bloga są już dla mnie w pełni jasne 🙂
Na wielki plus jest też Twoja odmowa rozmowy o narzędziach nieużywanych przez Ciebie na co dzień. Mało osób ma takie podejście by wypowiadać się jedynie w kwestiach dobitnie opanowanych i przetestowanych w praktyce.
Do zobaczenia Marku na kolejnym szkoleniu, gdyż na pewno wybiorę do Ciebie również na ichimoku.

Co tu dużo pisać, na pewno było warto się zjawić. Sporo podstaw było mi znanych (byłem już na paru szkoleniach, gram 11 lat), ale przy wielu elementach brakowało mi właśnie „tego czegoś” co by dawało przewagę nad resztą. Takie drobne szczególiki są tym czego mi brakowało i to dostałem. Dla początkujących to na pewno jest jedne z najlepszych szkoleń na jakie mogą pójść. Tyle z mojej strony, dzięki i pozdrawiam.

dzięki 🙂

Ja również dziękuję Marku. Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. Fajna koleżeńska i na luzie atmosfera. Bez nadęcia mimo tego że były osoby zielone jak szczypiorek na wiosne jak również i ze sporym doświadczeniem.Omawiane tylko sprawy istotne bez zbędnego zaśmiecania umysłu. I Twoje podejście 10 sekund na spółke/walor rewelacja. Dostałem wędkę i nie zawacham się jej użyć 🙂
Juz nie mogę się doczekać Ichimoku w Krakowie. Dziękuję i pozdrawiam

To skoro tak duzo chetnych z wysp, to moze jakies szkolenie za granica tu u nas? UK albo IRE?

Marku, dziekuje rowniez za szkolenie w milej atmosferze a glownie za uporzadkowanie informacji w glowie i zwrocenie uwagi na to co jest istotne a co nie w bardzo przejrzysty sposob.
pozdrawiam