Podziękowania po łódzkim szkoleniu

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 23-02-2013 6:00 pm

14

Dziękuję za udział Adeptom dzisiejszego szkolenia w Łodzi. Była niesamowita atmosfera, dużo nurtujących pytań i nie żałuję, że skróciłem swój pobyt w Budapeszcie by przyjechać do Łodzi podzielić się swoim warsztatem. Wiem, że wiedza, o tym jak wyłapywać dobre miejsca do gry by świadomie korzystać z dużych ruchów oraz o tym jak zorganizować swój warsztat pracy tak by poświęcać 5-10 minut dziennie na giełdę, trafiła do chłonnych umysłów!

Na szkoleniu spotkała mnie także bardzo miła niespodzianka. Dostałem w prezencie od jednego z Uczniów przewodniki kieszonkowe Pascala. Widział moją listę celów noworocznych i postanowił dołożyć cegiełkę przybliżając mnie do ich realizacji.

Parki Narodowe

Jest to bardzo trafiony prezent, gdyż jak tylko stopnieją śniegi ruszam w eskapadę po polskich Parkach Narodowych. Naprawdę bardzo miła niespodzianka 🙂 Serdeczne dzięki Rafał!

PS Jako ciekawostkę dodam, że dziś gościłem na szkoleniu osobę, która była w TOP10 ubiegłorocznej edycji konkursu BossyFX 🙂

Komentarze 14 komentarzy

Dzięki Marku 😉

Również dziękuję Marku za fascynujące szkolenie. Pomogłeś odkryć mi moje braki. Mimo wielu lat gry na giełdzie można być nieświadomym swoich luk. Teraz wiem nad czym muszę popracować by polepszyć swoje wyniki.

Szkolenie było pełne konkretów. Nie żałuję ani jednego przejechanego kilometra w drodze do Łodzi. Warto było 🙂

Do zobaczenia Marku na szkoleniu z Ichimoku 😉

Marku, dziękuję za poukładanie i uszeregowanie wiedzy!
Do zobaczenia na „ichimoku” 🙂
Pozdrawiam !

Dziekuje za szkolenie 😉 wiedza przekazana w ciekawy sposob, do zobaczenia na szkoleniu z Ichimoku.:)

pozdrawiam

Marku uprzejmie proszę o jeszcze jeden termin Esencji spekulacji, może być nawet w Warszawie. Na pewno nie byłbym jedyny….
pozdrawiam
Seiddi

dołączam się do prośby 🙂

Ehh skoro 9 marca byłoby Ichimoku, to niech 10 marca będzie Esencja Spekulacji. Chętni mogą przesyłać zgłoszenia z danymi do faktury na mój adres email. Na dniach wrzucę na stronę komunikat o szkoleniu.
Pozdrawiam
Marek

Ja również dołączam się do podziękowań. Solidna, dobrze podana porcja wiedzy plus bolesne uświadomienie sobie własnych błędów. Teraz „tylko” to wykorzystać:)

Pozdrawiam i do zobaczenia na „ichimoku”.

Fajny prezent. Niby drobiazg, ale jest oznaką dobrego wychowania i szacunku wobec nauczyciela 🙂 Zazdroszczę takiego ucznia. Prowadzę szkołę językową i widzę od środka jak „słoma z butów” jest wielkim problemem. Totalny brak szacunku wobec lektorów. Dzieci czerpią przykład z rodziców. Jeśli ojciec jest cwaniakiem ubliżającym matce, to dziecko powiela te schematy nie szanując lektorki językowej. Smutne.

Dzięki Marku za szkolenie. Teraz trzeba z warsztatu wyrzucić 1000 zbędnych narzędzi.
Pewnie na ichi też się zapiszę.

Witam, chciałem się dowiedzieć czy jest szansa w najbliższej przyszłości 🙂 na szkolenie w Lublinie (wiem że już kiedyś było) czy raczej szykować się na szkolenie w Wa-wie

Chyba raczej nie ma takiej szansy w tym roku 🙁

Minęło już sporo czasu od pojawienia się tej wiadomości, ale temat szkolenia wydaje się bardzo interesujący. Czy teraz też można się załapać na podobne warsztaty? Pozdrawiam

Ciężko powiedzieć czy będzie jeszcze kiedykolwiek coś w Łodzi 🙂

Verified by MonsterInsights