Wyniki konkursu

Posted by Marek | Posted in inne | Posted on 16-01-2013 12:52 pm

12

Nadesłaliście bardzo dużo ciekawych odpowiedzi i wybór laureatów okazał się nie lada wyzwaniem. Tak naprawdę to każdy kto wysłał odpowiedź może mieć tę satysfakcję, że jest zwycięzcą. Udzielenie odpowiedzi wymagało uruchomienia szarych komórek i wykazania się odwagą. Gratulacje dla Was!

Z pośród wszystkich przesłanych wypowiedzi po bardzo trudnej decyzji postanowiliśmy przyznać dwie nagrody główne, dwie nagrody specjalne i cztery wyróżnienia. Nagrodą główną jest miesięczny dostęp do akwarium (pokażemy jak łowimy ryby: jaka wędka, jaka żyłka, jaka przynęta, jaki akwen wodny). Marcel zaopiekuje się jedną osobą, a ja drugą i tak przez miesiąc czasu będzie okazja nas obserwować i zadawać pytania. Nagroda specjalna jest podobna do głównej, tylko opieka trwa dwa tygodnie. Za wyróżnienia będzie natomiast rybka edukacyjna, czyli jedno nasze zagranie z opisanymi powodami zajęcia pozycji, stop lossem i take profitem.

Teraz przejdźmy do wyników 🙂 Wyróżnienia otrzymują:
Jarek za bardzo kreatywny wierszyk (Jarku popracuj nad równą liczbą sylab i regularnością rymów, masz talent w tej działce. Może kiedyś nasze wnuki będę analizować Twoje wiersze na zajęciach w szkole)
Jacek K za pokorę i zdanie: „Najlepsze zaś co robię dla siebie jest tym samym, co robię dla innych: zwracanie sobie siebie samego.
Agnieszka za kolory,smaki i zapach „czekoladowy”
Hajer za pokazanie drugiej strony medalu, czyli że multimilionerami możemy zostać także z powodu hiperinflacji. Na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku w Polsce mieliśmy właśnie taką sytuację, że bycie multimilionerem było na porządku dziennym.

Nagrody specjalne wędrują do:
Huby za cudowną pokorę, której brak w tym zwariowanym świecie
Christiny za podejście do rodziców i świadomość, że zamiast decydować się na dzieci mogli podróżować i wydawać pieniądze na swoje zachcianki. Ostatnio coraz więcej osób traktuje swoich rodziców jako kulę u nogi, a nie zdają sobie sprawy ile oni musieli wcześniej się dla nich poświęcić.

Nagrody główne otrzymują:
Maniek za to, że potrafi postawić się wobec większości w ochronie słabszych. Chwała za postawę: „Zawsze odnajduję się w sytuacjach gdzie trzeba się sprzeciwić większości albo gdy większość się boi. Tak już mam.”
Peter Topornik za otwarty umysł i za „system edukacji młodego pokolenia”. Rozpieszczać dzieci jest bardzo łatwo. Dla wygody rodzic woli kupić dziecku laptopa czy iPada by miało zajęcie i nie zawracało mu głowy. Poświęcić dziecku czas by krzewić przedsiębiorczą postawę i szacunek do pracy, to już jest Mistrzostwo Świata.

Z laureatami nawiążemy kontakt w najbliższych dniach. Jeśli ktoś z laureatów podczas pisania komentarza wprowadził fałszywy adres e-mail, to prosimy o jak najszybsze przesłanie tego prawdziwego inaczej nagroda przepada 😉

Na koniec raz jeszcze podziękowania oraz wyrazy pełnego szacunku dla Wszystkich, którzy odpowiedzieli na zadane pytanie. Gratulacje!

Komentarze 12 komentarzy

A ja gratuluję organizatorom pomysłowości, kreatywności no i tego, że potrafili zaktywizować nie małą grupę osób to zaprzęgnięcia szarych komórek do działania.

Fajny konkurs. Gratulacje dla wygranych.
Ja nie przystapilem, poniewaz jeden z uzytkownikow „ukradl” 😉 moje przemyslenia, wiec moj komentarz wyszedlby na wtorny, by nie mowic – zgapiony.

Co za radość! Dziękuję 🙂

Dzięki Marku i Marcelu za poświęcony czas. ;D
Wprawdzie nie wygrałem, ale trzeba przyznać, że nagrody genialne 😀

Jest mi niezmiernie przyjemnie, że moja życiowa filozofia została doceniona, choć z pewnością mógłbym się podpisać i pod wieloma innymi komentarzami.

Podczas konkursu nie wypadało mi, ale teraz chciałbym podziękować Christinie za to, iż nieświadomie, ale znacząco poprawiła moje stosunki z rodziną. Dzięki Tobie zrozumiałem, gdzie popełniałem błąd 🙂

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i gratuluję wygrania nagród głównych!

Konkurs dał mi bardzo dużo – dziękuję:)) a Twoje słowa dodatkowo są miodzikiem dla moich uszu 🙂 :*

gratulacje dla wygranych, ale tez dla pozostałych, pokazanie swiatu swoich marzen traktuje jako motywacje do ich realizacji… moze sie uda, czego zycze i sobie i tym dzieciakom:-)

Wow! Dziękuje Wam serdecznie. Jestem co najmniej zaskoczony 😀 i że ja… ehhh. Nagrody jakie ufundowaliście są doskonałe, bardzo cenne. Wasz czas i wiedza.
Również gratuluję pozostałym użytkownikom 😉 za podzielenie się swoimi marzeniami czy historią…

Gratuluję! Byłeś moim zdecydowanym faworytem i po cichu Ci kibicowałem. Po Twoim wpisie zdjąłem czapkę i nieomal zasautowałem ;-).
Poza Tym odpuściłem sobie udział w konkursie, żeby nie zaniżać poziomu :-). Zresztą też nie bardzo wiem co bym zrobił z większą ilością znaczących zer na koncie…
Wyrazy szacuku!

@TeżMarek Dzięki stary za miłe słowa…

Gratulacje dla zwycężców, i organizatorów konkursu:-)
Autorowi wierszyka gratuluje ładnych rymów, i zacięcia poetyckeigo.

Pozdrawiam
Rafał

Dziękuję organizatorom za zrobienie tak dużej burzy mózgów. Kawał dobrej roboty z Waszej strony.

Gratuluję każdej uczestniczce i każdemu uczestnikowi, tak jak napisał Marek każdy kto podjął wyzwanie jest zwycięzcą.

Verified by MonsterInsights