Podziękowania po szkoleniu

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 14-01-2013 12:07 pm

5

Dziękuję serdecznie za udział wszystkim Adeptom, którzy wczoraj przybyli na szkolenie, które odbyło się w stolicy, by poznać arkana Techniki Ichimoku.

Omówiliśmy na nim wiele cennych niuansów, które decydują o wynikach. Przejrzeliśmy także błędy jakie popełniają osoby stosujące pseudoichimoku. Cieszę się, że każdy otrzymał solidną dawkę praktycznej wiedzy i wie na co trzeba teraz uważać.

Te szkolenie było także dla mnie dużym wyzwanie, gdyż byłem tuż po przebytej chorobie i nie wróciłem jeszcze do pełni sił. Jednak dla tak chłonnej grupy warto było przyjechać i je poprowadzić. Choć przyznam, że były i kryzysowe chwile. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło 🙂

PS Jako ciekawostkę dodam, że nie małe zaskoczenie spowodował Przemek. We wpisie z 15.12.2012  opublikowałem fragment jego maila, gdzie dziękował mi za szkolenie „Esencja spekulacji”. Pisał też, że po tym szkoleniu stosując nabytą wiedzę odrobił straty z poprzednich lat. Przemek okazał się słowny i tak jak zadeklarował w mailu, zjawił się na szkoleniu z Techniki Ichimoku by dalej rozwijać się giełdowo. Teraz ma jeszcze większy podzbiór praktycznych narzędzi do zarabiania na giełdzie 🙂

Komentarze 5 komentarzy

Również dzięki Marku. Szkolenie spełniło wszelkie moje oczekiwania.
Wstyd się przyznać, ale przez złą znajomość Ichimoku traciłem pieniądze przez głupotę. Przeglądam właśnie stare transakcje i widzę śmieszne błędy. Chciałem zaoszczędzić na szkoleniu, a pazerny traci dwa razy 😛
Dobrze, że ostatecznie się do Ciebie wybrałem. Zostałem nasycony tym czego potrzebowałem.

czy to dobry moment na longi na FW20 ?

Ja również serdecznie dziękuję za szkolenie. Super atmosfera, świetny przekaz praktycznej wiedzy w wykonaniu Marka – teraz nawet jak w środku nocy mnie ktoś obudzi i zapyta o ichimoku to się nie zawaham recytując powieściowo poprawną strategie gry:).

Polecam WSZYSTKIM których na poważnie interesuje skuteczna spekulacja na rynkach finansowych – zamiast wyważać już otwarte drzwi i szukać złotego środka warto skorzystać z wiedzy osoby która tą wiedzą chce się dzielić.
I czym wcześniej tym lepiej.

Ja trafiłem przypadkowo na blog Marka w listopadzie ubiegłego roku (generalnie nie czytuję żadnych blogów gdyż praktycznie wszędzie dużo lania wody a mało konkretów). Już po kilku dniach przeglądania historycznych wpisów wiedziałem że…. no właśnie, szybka decyzja i znalazłem się na listopadowym szkoleniu z esencji spekulacji. Po szkoleniu „zrobiłem” automatyczną selekcję wiedzy i informacji które przyswoiłem przez ostatnie 5 lat – okazało się że duużo nadaje się tylko do kosza – multum technik działających tylko w teorii.
Podjęcie decyzji o udziale w szkoleniu z techniki Ichimoku było więc czystą formalnością. Nigdy wcześniej nie zajmowałem się tą techniką, nie czytałem przypadkowo znajdowanych informacji w necie itp. – i po szkoleniu (a w zasadzie po obydwu) śmiało stwierdzam że była to najlepsza decyzja inwestycyjna jaką podjąłem.

Obydwa szkolenia u Marka to moje jedyne szkolenia jakie w życiu „spekulanta” odbyłem. I tylko szkoda ze tak późno trafiłem na ten blog, bo zaoszczędził bym sporo cennego czasu….

Jeszcze raz dziękuje Marku, pozdrawiam Ciebie oraz wszystkich uczestników szkolenia i -mam nadzieje- do zobaczenia:) w Łodzi.

Przyłączam się do tego co napisał @Internat. Dzięki wielkie 🙂

PS. No i mogliśmy dotknąć Przemka 😉

Pozdrawiam

Dzięki Marku, że poświęciłeś swój czas dla nas w niedziele.
Dzisiaj powiem, że Ichi to pestka, ale wiem też że trzeba czasu, aby nauczyć się wyłapywać niuanse, które nam przedstawiłeś.
Ja się biorę do roboty i mam nadzieje, że kiedyś pokopiemy razem w Egipcie. 😀

Pozdrawiam,
Maciek

Verified by MonsterInsights