Kontrakty terminowe fw20z12 – aktualizacja wykresu

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 13-12-2012 10:27 am

8

fw20z12 - interwał dzienny

fw20z12 – interwał dzienny

Wyrysowany uprzednio kanał dalej funkcjonuje. Parę sesji temu kurs odbił się od jego dolnej krawędzi dając ponad 80 punktowy ruch. Tym razem zbliżamy się do górnej bandy kanału. Może być ciekawie 😉

Komentarze 8 komentarzy

Chętnie bym wszedł kiedyś w kontrakty bo nigdy nie grałem. Aneks o dyrewaty podpisany, nogi w blokach startowych ale … się boję 🙁 Może zbyt dużo się naczytałem o podwyższonym ryzyku???

Można spróbować w certyfikaty Faktor dżwignia x2 lub 3 i w razie czego nie trzeba uzupełniać depo. Ryzyko moim zdaniem mniejsze ale i potencjalny zarobek także Instrument działa od 3 miesięcy , ciekaw jestem opinii o tym instrumencie ???

Nie musisz sie od razu lewarowac x 10. jesli np. kupisz kontrakty za 1/10 kapitalu, masz ryzyko jak w TFI akcji – +/- odwzorowanie indeksu.

Znam inwestora srednio-i dlugoterminowego (!), ktory inwestuje w kontrakty terminowe, robiac z nich wlasnie taki prywatny 'TFI akcji’. Tylko bez oplat za zarzadzanie :).

Zawsze możesz zacząć od CFD na 1/10 kontraktu – takie coś jest np. dostępne w CityIndex i chyba też w BOŚ.

Wtedy niekorzystne 100 pkt ruchu indeksu WIG20 to tylko 100 PLN straty, a nie 1000 PLN jak przy zwykłym kontrakcie.

Zarządzanie kapitałem to podstawa. Zacznij od 1 szt. kontraktu.

to nie jest dobry pomysł przy 200pkt ruchu góra dół możesz zyskać 2000pln lub je stracić. Wiem bo po roku 2011 strata bolesna próba odrobienia na kontraktach w tym roku i mieszanie, częściej bywałem w banku i uzupełniałem kapitał. Potem dość poszedłem do gospodarza na szkolenie i dzięki temu szkoleniu odrobiłem wszystkie straty za ten rok + delikatnie odrobione za 2011. dzięki szkoleniu co gospodarz przeprowadza sam – to takie ruchy można samemu wyłapywać, po drodze jeszcze ugrałem na L na FW20Z12 od 2330 – trochę ryzykowne zagranie ale chyba nie potrzeba komentować. Poza tym szkolenie wraca się kilkakrotnie w krótkim czasie. Ja jestem bardzo zadowolony i dzięki temu nie muszę siedzieć przed kompem ani zaglądać na stronę gospodarza.
Są inne metody bardzo skuteczne tylko trzeba pozwolić zyskom rosnąć i być cierpliwym.
bardzo ale to bardzo polecam szkolenia gospodarza, bez silnych korzeni na giełdzie się nie ujedzie, warto nieraz przeznaczyć oszczędności na naukę bo jej w życiu jest zawsze za mało. Dziękuję Marku jeszcze raz

Marku, czyli teraz jest szansa na powrót do dolnej linii kanału? Jeśli ta zostanie naruszona to lecimy w dół?
Czy dobrze rozumuję? 🙂

no to wtopiłem…..znowu…bo wybicie górą…bedzie up!