EUR/PLN – przegląd techniczny

Posted by Marek | Posted in waluty | Posted on 17-07-2012 9:52 am

8

EUR/PLN - interwał dzienny

EUR/PLN – interwał dzienny

Na EUR/PLN poruszamy się obecnie w formacji klina zniżkującego. Warto obserwować tę parę, gdyż może być okazja na niezłe kieszonkowe po wybiciu.

Do czasu wybicia w górę, obowiązuje cały czas trend spadkowy. Dlatego nie polecam bykom wychodzić przed szereg, gdyż mogą skończyć na grillu 😉 Gramy to co widzimy.

Komentarze 8 komentarzy

w tej chwili kurs jedzie na dolne ograniczenie klina w okolice 4,1450 ostrożność pana Marka jak zwykle zapobiega niepotrzebnym stratom; ciekawe czy stamtąd niedźwiadki zafundują fałszywe wyłamanie

no i doszli do dolnego ograniczenia, które jednocześnie jest na poziomach minimum z 1 maja – czyli idealne miejsce na wspomnianą pułapkę na misie… ciekawe jak teraz to rozegrają 😉 a póki co nadal cierpliwie czekam… 🙂

Co myslicie o tej stronie? warto goscia nasladowac?

http://www.zyskinagieldzie.wordpress.com

„Na Hawe nieźle się przejechałem, kiedyś ta spółka dała mi dobrze zarobić I liczyłem, że teraz będzie tak samo i dlatego przesuwałem SL w dół co się skończyło dla mnie stratą na spółce -18.75 %. Czasem gdy kurs zbliża się do mojego SL obniżam go o parę punktów gdy uważam, że za chwilę odbiję w tym wypadku tak się nie stało i zaliczyłem stratę.”

to chyba nie świadczy dobrze o Autorze 🙂

Idź na szkolenie podstawowe do Marka zamiast czytać takie rzeczy. Ja byłem i nie żałuję. Pozdrawiam

hm… wchodzić z longiem czy czekać na zamkniecie dziennej?

Patrząc na inny wykres EUR/USD wygląda na to, że jest w dołku i EUR powinno zyskiwać teraz na wartości. Wydaje mi się, że powinno to mieć też znaczenie dla naszego wykresu ponieważ jest tam dużo większy wolumen.
Jednak trend spadkowy na EUR/USD nie wróżyłby bardzo wysokich zysków tylko łapanie większej korekty.

To takie moje dywagacje. Będę czekał na komentarz czy dobrze wnioskuję, bo jestem raczej amatorem.

Niestety formacja upadła śmiercią nagłą 🙂

Verified by MonsterInsights