Podziękowania po szkoleniu giełdowym w Lublinie

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 09-06-2012 10:25 pm

4

Kolejna edycja „Esencji spekulacji” dobiegła końca. Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom za udział 🙂

Lublin - Szkolenie Giełdowe

Było mi bardzo miło móc podzielić się swoim warsztatem i cieszę się, że było tak wiele otwartych umysłów żądnych praktycznej wiedzy. Kolejni adepci wiedzą teraz jak poprawnie w nieprzypadkowych miejscach ustawiać SL, jak kontrolować ryzyko i jak korzystać z dużych ruchów . Kompletna metodologia została przekazana dalej 🙂

Wytypowaliśmy także walory, na które warto złożyć zlecenie kupna w już poniedziałek, a także takie, które niebawem powinny dać rozstrzygnięcie.

Przy okazji Lublin to miasto, które ma „cieszące oko” atrakcje 🙂

Zamek w Lublinie

Z pewnością ponownie tam zawitam 🙂 Pod Lublinem była też okazja spotkać się ze znajomym wyjadaczem giełdowym w kwaterze głównej i omówić wiele ciekawych tematów. Szykuje się coś bardzo ciekawego 🙂

Komentarze 4 komentarze

Szkolenie było bardzo dobre. Przeszło nawet moje najśmielsze oczekiwania. Tyle ważnych rzeczy, zostało w końcu uporządkowanych. Potężna dawka wiedzy.
Dziękuję serdecznie!

Zgadzam się że szkolenie uczy i porządkuje wiedzę. Dziękujemy i zapraszamy!

Polecam wszystkim początkującym. Po nim na pewno będą bardziej do przodu. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby każdy miał taką wiedzę ;))
Pozdrawiam i dziekuję

To szkolenie bylo bardzo cennym doswiadczeniem, pozwolilo mi uporzadkowac posiadana wiedze i pokazalo mi ze nalezy sie skupiac tych metodach ktore dzialaja. Bardzo mi sie podoba metodologia Marka jest latwa maloczasochlonna i co najwazniejsz skuteczna.