Podziękowania po szkoleniu

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 03-06-2012 9:53 pm

18

Dziękuję wszystkim uczestnikom sobotniego szkolenia z Techniki Ichimoku 🙂 Było mi naprawdę miło móc podzielić się swoim warsztatem 🙂

Omówiliśmy ważne niuanse, których nie ma dostępnych na żadnych forach czy polskich publikacjach. Obaliliśmy także mity jakie są propagowane przez pseudoznawców. Była okazja by zobaczyć na własne oczy jak łatwo traci się kapitał na stopach poprzez stosowanie pseudoichimoku.

Cieszy także fakt, że po raz kolejny trafiła się na szkoleniu osoba z prawie 20 – letnim stażem giełdowym 🙂

Raz jeszcze dziękuję wszystkim za udział!

Komentarze 18 komentarzy

Dwadzieścia lat na giełdzie? Taki inwestor powinien już raczej cieszyć się życiem w swej rezydencji na Karaibach np., a nie poświęcać weekendy na szkolenia. I tak na pewno by było, gdyby przeszedł to szkolenie odpowiednio wcześniej;-).
A poważnie to raz jeszcze wielkie dzięki za przekazaną wiedzę. Pozdrowienia

Zobaczymy co powiesz za 5-10 lat Panie Saksofon,…ale pewność przyszłych sukcesów po jednym szkoleniu.Poczekamy, zobaczymy i wtedy będzie można krytykować innych.Droga przed tobą jest bez wątpienia długa i kręta.
Panu z 20-letnim stażem gratuluję pokory i życzę powodzenia.

@Marcel – trochę źle zinterpretowałeś wpis. Właśnie Pan Saksofon zajmuję się giełdą od wczesnych lat 90 🙂 Bez tej informacji można było źle odczytać sens powyższego komentarza. Jest on napisany z humorem i dystansem.

No i tym bardziej cieszy fakt, że mimo tak dużego doświadczenia stawia się dalej na własny rozwój. Kto się nie rozwija ten się zwija.

Szkolenia Marka to istne mistrzostwo.

Może nie miałem 20 letniego stażu, gdy brałem 1,5 roku temu udział w szkoleniu u Marka, ale zajmowanie się giełdą od 1996 roku to szmat czasu. Byłem wcześniej na 5-6 darmowych i 4 płatnych szkoleniach.

Miałem więc duże doświadczenie i sporą zaawansowaną wiedzę.
Poszedłem na szkolenie do Marka bardziej z ciekawości niż z innego powodu.

Jednak na szkoleniu dosłownie świat się zatrzymał przed moimi oczami. Widziałem swoje transakcje. Marek mówił na co trzeba uważać, gdyż teoretycy uczą takich bzdur, a ja te bzdury stosowałem (z miernym rezultatem), bo właśnie tak mnie uczono. Marek pokazywał jak dokładnie ustawiać SL, a ja miałem w głowie takie schematy, których mnie wcześniej nauczono i były one zupełnie odmienne.
W końcu oświeciło mnie, które elementy trzeba wyrzucić bo nie mają sensu.
Organizacja warsztatu pracy to kolejny element, który jest dla mnie złotem. Dzięki temu czas poświęcony na giełdę mogłem skrócić o 90%. Mam dzięki temu więcej wolnego czasu, który poświęcam rodzinie.

Z moim bagażem doświadczeń, żałuję że tak późno trafiłem do Marka. Wiele ciężkich miesięcy po szkoleniu zajęło mi wyplenienie bzdur, które miałem wcześniej zakodowane. Od tamtego czasu w końcu regularnie zarabiam (wcześniej było falowanie zyski, straty, zyski, straty i minimalnie oscylowałem wokół wartości dodatnich).

Wiedza od Marka jest niezwykle cenna. Każdy kto wniesie nieco wysiłku by ją w pełni opanować ma bilet do dobrego pociągu Marcel. Nie wiem ile bym wyniósł ze szkolenia jako świeżak. Może skusiłyby mnie reklamy naciągaczy i poszedłbym na inne szkolenia pakując sobie bzdury do głowy, zamiast trenować to co jest sprawdzone i działa. Ciężko powiedzieć co bym zrobił.

Jednak Marcel dla mnie i w moim przypadku, to co nauczyłem się od Marka otworzyło mi oczy, zresetowało bzdury. Pokazało, że moja wiedza „zaawansowana”, wcale nie jest zaawansowana.

W moim przypadku był to złoty strzał w dziesiątkę i polecam każdemu wybranie się do Marka.

Ale numer panie Saksofon,ale i tak pozdrawiam i życzę sukcesów.

Wiesz, czasami w bessie można wszystko stracić co się w hossie zarobiło..

Ja też dziękuję za bardzo cenną wiedzę przekazaną na szkoleniu Marku. Jak najbardziej polecam udział w szkoleniu. Bardzo mi się podobał sposób przekazania wiedzy 🙂 Atmosfera bardzo miła i sympatyczna. Można było się dowiedzieć czegoś więcej oprócz techniki Ichimoku – pozdrowienia dla Andrzeja. Teraz pozostaje tylko szlifować technikę.

Baeron.Marcela nie wolno brać za świerzaka,bo wiele razy prowadził transakcje na naszych oczach ,może nie na tym blogu p.Marka,ale na blogu GS-a i jak pamiętam to większość była trafiona i pamiętam też,że pisał coś o śmieciach w AT,które wyrzucił z własnego warsztatu.W wielu dziedzinach natchnął mnie do zajęcia się czymś o czym nie miałem zielonego pojęcia i okazuje się ,że nawet Danielewicz teraz szkoli ludzi z Median,a Marcel był juz u GSa na blogu rok przed nim.

Wiem że Marcel nie potrzebuje szkoleń. Napisałem swoją opinię z perspektywy takiego inwestora jak ja, któremu za m-ce pojawi się 59 lat i który zjadł zęby na naszej GPW, od akcji po kontrakty i któremu wcześniej się wydawało, że jest zaawansowany. Marek w końcu posadził mnie na właściwe tory i jestem mu to winien ze względu na wdzięczność, by nieść swoje świadectwo dla wszystkich szukających czegoś konkretnego.

Pozdrawiam Cię Pietro.

JAK OBSTAWIACIE W KRÓTKIM TERMINIE FW?

Panie Baeron-nie jest mi potrzebne szkolenie u Pana Marka,bowiem nigdy w życiu nie byłem na żadnym szkoleniu.Jestem samoukiem i sam decyduję co jest mi potrzebne,a co nie.Posługuję się własnym autorskim warsztatem i póki co mi to wystarcza.Nie siedzę cały dzień przed monitorem,ale siedziałem i każdemu polecam to doświadczenie.Mogę zarabiać znacznie więcej niż teraz ,ale tego nie robię ,bo po prostu mi się nie chce-jest tyle innych ciekawych zajęć,a poza tym należy zarabianie zostawić innym.Poza tym polecam wszystkim drogę na skróty poprzez szkolenie u Gospodarza tego bloga,bo jest jednym z niewielu tych,którzy uczciwie pokazują ten skrót.Pozdrawiam i życzę wielu profitów.

Wybacz jeśli moje słowa zostały źle dobrane.

Pozdrawiam Cię Marcel

W związku z tym,że wymienił Pan mój nick poczułem się w obowiązku odpowiedzi.Tak też zrobiłem-suche fakty.Ja również pozdrawiam i jeśli tylko będę mógł służę pomocą.

Baeron „Wiele ciężkich miesięcy po szkoleniu zajęło mi wyplenienie bzdur, które miałem wcześniej zakodowane” myslałem że szkolenie było parę dni temu 😉

Ta dzisiejsza edukacja sprawia, że umiejętność rozumienia tekstu czytanego jest na bardzo niskim poziomie.

W komentarzu wszystko powiedziałem, lecz dla ścisłości raz jeszcze powiem, iż uczestniczyłem we wcześniejszym szkoleniu.

Wybacz moją uwagę.

Pozdrawiam Cię Mirko

Moje zrozumienie tekstu pisanego jest w jak najlepszym porządku o czym świadczy Twoje „uściślenie” he,he,he . Pan Marek nie pisał o wrześniowym szkoleniu lecz o ostatnim więc moja uwaga jest jak najbardziej na miejscu. Pisz logiczne inaczej nie bedziesz rozumiany. Pozdrawiam Cię również Baeron 😉

A ja mam 0.1 lota L na „edku” od 1.2415,ze stopem na 1.2368.Tak wracam do tradycji prezentowania zagrań na teraz.A co wy macie ?

moja wizja świata :
Edek robi ABC, DAX oRGR, a Sp500 2x dno– a później już L 🙂