Miedź – przegląd rynku surowców

Posted by Marek | Posted in Surowce | Posted on 28-05-2012 1:04 pm

11

FCopper - interwał dzienny

FCopper - interwał dzienny

Witajcie po przerwie 🙂 Na początek wskazówka z rynku miedzi. Jesteśmy w okolicy ciekawego technicznie miejsca. Warto obserwować rozwój sytuacji, gdyż pokaże nam z wyprzedzeniem istotne przesłanki co do dalszego kierunku na giełdach 😉

Komentarze 11 komentarzy

Marku, a pochwalisz się gdzie byłeś? Wrzuć trochę zdjęć 🙂

Jeśli znajdę chwilkę to napiszę krótką relację 😉

Dodam coś :http://www.bankfotek.pl/view/1260783 ,ale osobiście bym jeszcze poczekał z pozycjami,ale jeśli już to nadchodzi….

Ale co właściwie z tego obrazka wynika? Wpatruję się i wpatruję i nic nie widzę. Chodzi o przebicie którejś z tych linii?
Wybacz pytanie, ale jestem początkująca 🙁

nadchodzi hekatomba

Hekatomba jeszcze nie teraz. Zbyt złe są nastroje w tej chwili.

@Julia, Marcel wyznaczył mediany. Więcej o nich znajdziesz w książce Marka „Sukces na Giełdzie”. Jest w niej cały rozdział z tematyki median. Tu masz link do księgarni:
http://www.maklerska.pl/sukces-na-gieldzie-tajniki-i-wskazowki-najwiekszych-polskich-ekspertow-gieldowych-p-1728.html

Witam ponownie.Dawno nie widziałem miedzi mknącej wzdłuż mediany ciut nad ciut pod.To gdzie obstawiamy koniec tegoż rajdu? W/g mediany początek końca powinien być 7350-7400.Obroty niewielkie.A co wy o tym sądzicie? Pana Marka też proszę o odpowiedź.

Ja obserwuję to co się będzie działo w przedziale 7350-7500. Jeśli z impetem przejdziemy tę strefę to będzie walka o utrzymanie 7 z przodu 🙂 Analogicznie, wtedy powinien nas czekać spadek na giełdzie. Wytypowane perełki akcyjne wypadną na SL z kilkuprocentowym zyskiem i trzeba będzie czekać na kolejną okazję.

Czy po wczorajszym zamknięciu miedź przebiła już wyrysowaną linię trendu?

Skąd można pobrać dane do amibrokera z notowaniami fcopper?