Kontrakty terminowe fw20m12 – ciekawe miejsce

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 14-05-2012 6:55 pm

13

fw20m12 - interwał dzienny

fw20m12 - interwał dzienny

Mamy raj dla łapaczy spadających noży. Poruszając się w kanale spadkowym, kolejny raz znajdujemy się w ciekawym miejscu. Po potwierdzeniu zmiany kierunku łapacze dołków będą mogli poszaleć z małym stopem.

Pamiętajcie jednak, że trendem głównym jest trend spadkowy. Dlatego trzeba być czujnym, pilnować SL i nie zapominać profitować, gdyż nic nie stoi na przeszkodzie by spaść jeszcze niżej.

Komentarze 13 komentarzy

Zajmuje pan, panie Mareczku pozycje z (L) ?

Pozostawiam teren dla łapaczy spadających noży 😉 Ja preferuję grę zgodną z trendem, dlatego zagram L dopiero jak zobaczę oznaki jego potencjalnego odwrócenia.

Tylko tak można coś zyskać.

Marek nie zajmuje pozycji „pod prąd”. 😉

…ja próbowałem złapać tego spadającego noża i wszedłem po 2110.. pewnie jutro rano wywali mi SL… ech.. chyba zacznę, tak jak Marek, zajmować pozycje wyłącznie zgodne z trendem 🙂

Ja już też nie zajmuję pozycji pod prąd – dziś się nauczyłem, heheheehhe.

U Marka na szkoleniu nauczyłem się m.in. money managementu i BEZWGLĘDNEGO ustawiania stopów (we właściwych miejscach), które dziś uratowały mi d*pę. Oczywiście, strata boli, ale każdy popełnia błędy, czasem ma się zwyczanie pecha, za to gra bez SL-i to rosyjska ruletka 😀

Ludzie, ustawiajcie Stop Lossy w logicznych miejscach!!!!

Cóż… muszę się chyba wybrać do Marka na szkolenie z esencji… bo mam problem z ustawianiem poziomów SL oraz poziomów TP…. Efektem tego jest, że tracę zbyt dużo (w przypadku błędnego kierunku) oraz zarabiam zbyt mało (w przypadku obrania dobrego kierunku).

Ortheus, musze przyznać że moim celem szkolenia u Marka było poznanie trzech rzeczy: gdzie wchodzić, jak ustawiać SL i TP.
Plan zrealizowałem – nauczyłem się 🙂

Teraz musze znaleźć czas na realizację wyniesionych nauk.
I zrobienie pracy domowej 🙂

to jak, fw20 wyłamuje się z kanału spadkowego ?

Skądże.
1. Na razie testujemy wczorajsze minima.
2. Aby wyłamać się dołem z kanału musielibyśmy znacząco wyjść dziś poniżej 2100 i tak zakończyć dzień – kanał jest spadkowy, a zatem dzisiejsze testowanie dolnego ograniczenia kanału wypada nieco niżej niż wczoraj.
3. Na potwierdzenie odbicia czekamy do zakończenia dnia, na razie brak sygnału na zajęcie pozycji. Chyba, że chcesz ryzykować (zawsze jest ryzyko 😉 ) to dobrym momentem było zajęcie pozycji na 2108. Teraz tylko czekać… 😉

też poczekam, na h1 trwa konsolidacja więc zgadywanie kierunku i otwieranie już teraz l/s to dla mnie za duże ryzyko

Jeżeli dzis zamkniemy dzien z powrotem w wyrysowanym kanale to będzie chyba już można zająć dlugą pozycję??Co pozostali na to?

Ja na to: szaleństwo przy tak stromych spadkach 🙂

Verified by MonsterInsights