USD/PLN – przegląd sytuacji

Posted by Marek | Posted in waluty | Posted on 15-04-2012 8:21 pm

6

USD/PLN - interwał dzienny

USD/PLN - interwał dzienny

3 kwietnia pisałem by obserwować wyrysowaną ówcześnie linię trendu spadkowego, gdyż po jej pokonaniu będzie silniejszy ruch korygujący całe spadki. Ruch ten obecnie się odbywa i całkiem możliwe, że za niedługo średnioterminowy trend zostanie poddany próbie.

Krótkoterminowo mamy trend wzrostowy, który niebawem dostanie szansę na przekształcenie się w nowy średnioterminowy trend. Czy ją wykorzysta? Zobaczymy. Najważniejsze jest dobre wejście w pozycję. Jeśli ktoś przegapił przebicie linii trendu to teraz będzie miał nie lada orzech do zgryzienia. Kto w porę kupił, teraz może na spokojnie przesuwać zlecenia obronne Stop Loss i wyciskać z ruchu ile się da 🙂

Ps. Jeśli ktoś z jakichś przyczyn ma dolary (co najmniej 10 000$) i chciałby się ich pozbyć, to mogę przekierować w jedno fajne miejsce. Dolary będą mogły się tam spokojnie rozmnażać 😉 Dopisek dla maruderów: Wszystko legalne i z pełną gamą licencji.

Chętni mogą pisać na adres: biuro (małpa) sukcesnagieldzie.pl w treści tematu proszę wpisać „USD”. Jak będzie termin spotkania w Warszawie z zarządzającym dolarami (tak, tylko dolarami!), to odpiszę hurtowo na zgłoszenia dolarowe.

Komentarze 6 komentarzy

oj… staralismy się nie przegapić – ale Twoja sugestia ostrozności spowodowała zajęcie malutkiej pozycji 🙁 a teraz okazuje się, że był to dobry moment na wejście w Lki. Całe szczęście że podpieram sie wykresami H4, które wcześniej dają sygnały i mozna było dobrać Lki w piątek – a teraz pozostaje SL 🙂

8 lotów i zamknięcie następnego dnia po wybiciu ustawia na cały rok. Nie trzeba nic więcej 😉

A jakie jest w tym wypadku ryzyko,jak coś pójdzie nie tak?

Trudno się mówi. Sam odpowiadam za swoje decyzje, mogę słuchać różnych analityków, płacić za płatne analizy, słuchać rad doradców, ale ostateczna decyzja należy do mnie, nikt mnie siłą nie zmusza. Sam wprowadzam zlecenia i sam odpowiadam za straty.

Tylko nieudacznicy obwiniają innych o swoje niepowodzenia. Największy krok do przeodu, to zrozumieć, że każda strata to nasza wina. Wtedy reszta już idzie z górki. A jak będziemy obwiniać innych „straciłem bo XX mi tak doradził”, to będziemy jeszcze większymi nieudacznikami, bo tym razem nieudacznikami frustratami 🙂

„Krótkoterminowo mamy trend wzrostowy, który niebawem dostanie szansę na przekształcenie się w nowy średnioterminowy trend.”
Czy to juz teraz czy trzeba jeszcze poczekac????????????????????

Dawno nie było aktualizacji tego wpisu …

Od 3 maja średnioterminowy trend również zmienił się na wzrostowy.

Verified by MonsterInsights