kontrakty terminowe fw20m12

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 15-04-2012 4:12 pm

7

fw20m12 - interwał dzienny

fw20m12 - interwał dzienny

Kontra byków szybko się skończyła. Teraz do gry wchodzą niedźwiadki, które spróbują szturmu aż do dolnej linii wyrysowanej struktury. Do czasu wybicia górnej linii trendu spadkowego preferowane są shorty.

Komentarze 7 komentarzy

na fw20 poruszamy sie w trójkącie zniżkowym czyli wybicie powinno być górą prawda? teraz czekamy na dojście do dolnego ograniczenia czyli ok. 2200 i tam można brać dużo L 🙂 czy dobrze myslę?

zanim zrobisz to o zamierzasz zerknij proszę na poniższe wpisy. Najbliższy to miedź-od pierwszego wpisu do ostatniego. Entuzjazmy tych co łapali na dolnym ograniczeniu formacji w celu zmaksymalizowania ruchu licząc na wybicie górą (tak jak zakłada teoria i statystyki) szybko się skończył, po tym jak kurs odbijał się od bandy do bandy, aby odbić w zupełnie przeciwnym kierunku Zwycięzcami okazali się Ci, którzy uważnie czytali wskazówki MISTRZA O PRAWDOPODOBIEŃSTWIE WYBICIA jak i zastosowali wielokrotnie omawianą taktykę. Jak widzisz mało ich było, a łapacze długich ruchów zamilkli. Tym się różni teoria od praktyki. Nasz MISTRZ- praktyk ma odpowiednią technikę na nieomylne wejścia, dzięki, której można zarabiać. Normalnie geniusz 🙂

Jaki ustawić bezpieczny SL żeby przypadkiem nie wyrzuciło z pozycji ?? Wystarczy 2280??

Jaki ustawic bezpieczny SL żeby przypadkowo nie wypaść z pozycji? Jak myslicie 2280 wystarczy??

Od wczoraj dobrym stopem wydaje się być 2276 dla S.

Witam !!!
Coś nie mogę dodać komentarza , czy obowiązują tu jakieś loginy ??

@Papcio03 – może wpisałeś wielokrotnie tę samą treść w krótkim odstępie czasu? i algorytm nie puścił tego traktując to jako spambota.