Zarządzanie aktywami – ciąg dalszy rozmów

Posted by Marek | Posted in inne | Posted on 23-03-2012 12:30 pm

5

Wracając do poprzedniego wpisu z tematyki zarządzania aktywami (LINK), sprawy posunęły się do przodu.

Dla przypomnienia, dla osób nie mających czasu na aktywne zarządzanie swoim kapitałem zrobiłem głęboki zwiad w poszukiwaniu kogoś kto może im w tym pomóc. Obecnie trwają negocjacje i może dana osoba przyjmie pod swoje skrzydła kilku moich Czytelników.

Tylko pamiętajcie, zawsze własne zarządzanie nad swoim kapitałem daje możliwość najlepszych stóp zwrotu. Dlatego jeśli dysponuje się czasem, to warto doskonalić swoje techniki inwestycyjne tak by w przyszłości w pełni mieć kontrolę nad procesem pomnażania swojego majątku.

Jednak czasem po prostu sytuacja zawodowa lub rodzinna (małe dzieci wymagające ciągłej uwagi) nie pozwala na zajmowanie się tak przyziemnymi sprawami jak inwestowanie na rynkach kapitałowych.

Dlatego jeśli nie masz czasu na budowanie własnej strategii, nie masz czasu na aktywne zarządzanie kapitałem, za niedługo powinna pojawić się mała niespodzianka 🙂

Ps. Na swoich szkoleniach pokazuję metody, które stosuję na co dzień. Można z nich skorzystać dla przyspieszenia procesu budowy swojego warsztatu inwestycyjnego.

Komentarze 5 komentarzy

Czekamy Panie Marku 🙂

Pozdrawiam
Robert

Czekamy, czekamy z niecierpliwością… juz od lutego

Jakie trzeba spelnic warunki aby znalezc sie w tym gronie. Czy bedzie to ogolnodostepne.

Przede wszystkim trzeba dysponować wolnymi środkami, które nie będą potrzebne przez wiele lat. Tylko wtedy da się czerpać garściami z gry zgodnie z silnymi trendami.
Ps. Wolnych i niepotrzebnych środków musi być co nieco 😉

[…] jak pisałem ostatnio (LINK DO WPISU), zrobiłem głęboki zwiad w poszukiwaniu rzetelnej osoby, która mogła by się zając […]