Darmowa przesyłka w księgarni maklerska.pl

Posted by Marek | Posted in literatura giełdowa | Posted on 30-11-2011 1:54 pm

11

Bardzo dobra księgarnia maklerska.pl bierze udział w dniu darmowej dostawy, który wypada dziś 30.11.2011 🙂

Jest to zatem okazja do nabycia książki Sukces na giełdzie bez kosztów wysyłki 😉

Komentarze 11 komentarzy

Bardzo dobra książka. Jedna z najlepszych jakie zostały ostatnio wydane. Szczere gratulacje Marek! Czekamy na kolejne publikacje.

Książeczka jest rewelacyjna 🙂
No i także czekam na kolejne 🙂

to ja skorzystam z promocji i kupię 😉
ale rynki nam dzisiaj zrobiły promocję – po taki silnym ruchu może pojawią się kolejne okazje do otwarcia pozycji… ciekawe czy zadziałają oscylatory na kontraktach…?

co za reklama… ile dostajesz od jednej książki?
co do samej książki to ja też ją polecam 😉
znajdziecie w niej wszytko po trochu, tylko szkoda że tam nic nie ma od ciebie, np. na temat ichimoku…

Oczywiście i ja polecam tę pozycję. Otwiera oczy i daje do myślenia, można się dzięki niej nakierować na dalszy kierunek rozwoju 🙂 I o to chodzi w tradingu – by się rozwijać 😉

w nagrode za udane ostatnie 2 dni właśnie sobie kupiłem 😉 co prawda w innej księgarni, ale tak mi wygodniej

a ja się dziwię że są jeszcze tacy, którzy grają a jeszcze jej nie kupili.. Dla mnie to nie zrozumiałe..;) Aha, oni pewnie się zaopatrują w Złotych Myślach..

też ją mam, na razie w prezencie, więc jeszcze nie czytałem. Trochę się zmartwiłem, iż nie ma nic od Ciebie i o Ichimoku:/

Wiem, że być może to trochę nie pomyśli nauczyciela, aby zdradzać swoje źródła, ale czy mógłbyś polecić jeszcze jakąś ciekawą książkę? Jest sporo tytułów i trudno na coś wartościowego trafić. Może być również po angielsku.

A jak tam sytuacja WIG20 w chmurach Ichimoku?
Dawno nie było…

Kupiłem książke dla Ciebie aby poznać twoje sporzeńie bliżej…Niestety nie znalazłem. Fakt, że trzeba zarządzać ryzykiem, stosowac stop lossy itp jest w większości książek. A przeczytałem i przestudiowałem juz wiele…Podobnie jak ty wyjątkowo cenie zasady VIC Sperandeo..Mega!

Nie ma tam nic o Ichimoku ze strony Marka, ale po spisie treści można było się tego domyślić. Ja uważam książkę Marka za Mega, bo w żadnej nie ma jednoczeście opisanej zaawansowanej geometrii Fibo, metodyki Price Action, czy Median Pitchforka + dodatkowo mega dawka psychologii inwestowania. Książka otwiera oczy i daje kopa do dalszego poszerzania wiedzy w wybranej dziedzinie, czy to PA czy to Mediany czy to tory kolejowy i bułki z masłem z metod DiNapolego, czy geometrii Fibo w ujęciu Danielewicza. Jak dla mnie książka jest perfekcyjna.
Wiadomo jak ktoś pozjadał wszystkie rozumy to będzie twierdził, że tam tylko o zarządzaniu ryzykiem i SL pisze. Poza tym jak ktoś pozjadał wszystkie rozumy to po co mu czytanie książek? Chyba wyniki w inwestowaniu coś nie pokazują pozjadania rozumów.
Bez obrazy Danielu, ale denerwują mnie takie głupawe teksty. Jeśli uraziłem, to sory.
Marek odwalił kawał dobrej roboty tworząc tę książkę, pracował nad nią 3 lata z 16 ekspertami giełdowymi. Niektórzy z tych ludzi zarządzają miliardami złotych. Dla niekumatych 1 miliard zł = 1000 milionów zł = 1 000 000 000 zł! Wiedza od takich ludzi jest bezcenna.
Ja też przeczytałem wiele książek i „Sukces na giełdzie” jest tą książką, która wywarła na mnie największy wpływ. Dokonałem giełdowego skoku cywylizacyjnego i ze wszech miar polecam tę książkę.