Kontrakty terminowe – fw20z11

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 01-10-2011 11:59 pm

14

kontrakty terminowe na indeks wig20 - interwał dzienny

kontrakty terminowe na indeks wig20 - interwał dzienny

Wszystko wskazuje na to, że omawiana w ostatniej analizie korekta ( http://www.technikaichimoku.pl/2011/09/kontrakty-terminowe-czas-na-odreagowanie-spadkow/ ) dobiegła końca.

Teraz czas na kontynuację trendu spadkowego. Najbliższe potencjalne zapory, które będą próbowały na chwilkę zatrzymać ataki niedźwiedzi to poziomy 2150, 2100 oraz 2040 punktów.

Komentarze 14 komentarzy

Dodam jeszcze, że ewentualne przebicie na najbliższych sesjach poziomu 2250 zaneguje nam scenariusz spadkowy. Zatem SL musi koniecznie chronić nasz kapitał.

Mimo, iż wątpię w taki rozwój sytuacji i obstawiam spadki, to rynek rozdaje karty. Jego werdykt jest zawsze ostateczny i nie można się z nim kłócić 😉

Marku, oscylator zaliczył dziś swój minimalny zasięg. Gratuluję :*

Spodziewam się poważniejszego odbicia indeksów wtedy gdy S&P znajdzie się ok. na 1050.

Tak jak pisałem 1 października, obstawiam zdecydowane spadki. Teraz już spora ich część się zrealizowała. Oznak sugerujących odwrócenie tendencji póki co brak 😉 Gramy więc z trendem 🙂

Podoba mi się u Pana trafności wpisów oraz fakt, że są konkretne. Nie ma tutaj biadolenia jakie robią analitycy i to mi się podoba.
Bardzo dobry merytorycznie blog.

A i jeszcze, czy ma Pan wolne miejsca na szkolenie w Warszawie?

Poczekam czy dostanę ostateczne potwierdzenia osób, które się zgłosiły. Jeśli ktoś odpadnie to dam znać.
Mogę też pomyśleć nad zwiększeniem limitu miejsc, jednak ilość uczestników musi być koniecznie jednocyfrowa. Im mniejsza grupka tym lepiej się przekazuje wiedzę.

Do 2040 zabrakło 21 punktów, lecz poprzednie dwa checkpointy zaliczyliśmy. Teraz czas na mniejszą lub nieco większą korektę w górę.

Jak wczorajsza świeca i dzisiejsze otwarcie zmieniły zapatrywania na trend średnioterminowy?

Spodziewam się średnioterminowego odbicia choć październik zwykle temu nie sprzyja.

Jest to możliwe. Tylko ja mam zasadę, że gram to co widzę 😉 Krótkoterminowo trend wzrostowy. Jeśli się rozwinie i zaneguje średnioterminowy trend spadkowy, to gram to co widzę. Czyli średnioterminowo zmienię nastawienie na bycze.

[…] spadków, o której początku dałem znać po sesji 4 października ( link ), zatrzymała się w nieprzypadkowym rejonie cenowym (m.in. 78,6% Fibo + linia Kijun-sen + LT + […]

Średnioterminowo do czasu negacji obowiązuje trend spadkowy. Krótkoterminowo powinno być odreagowanie.

Wybicie 2250 zaneguje nam trend spadkowy. Pierwszy sygnał ostrzegawczy już mamy. Jak wybijemy 2195 będziemy mieli już drugi. Póki co jednak traktujemy ten jako naturalną korektę.
Krótkoterminowo tak jak poprzednio pisałem, odreagowanie się należy 😉

Verified by MonsterInsights