Systemy mechaniczne – oscylatory kontraktowe

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 22-08-2011 11:05 pm

11

W związku z licznymi zapytaniami, chciałbym nadmienić, iż oscylatory obecnie milczą.

Wersja 1.0 pnie się do góry, lecz do strefy wykupienia sporo brakuje. Wersja 2.0 była bliska do wygenerowania sygnału kupna w piątek, lecz ostatecznie nie zostały wypełnione wszystkie warunki. Zatem oba oscylatory sugerują pozostanie poza rynkiem.

Oczywiście gramy na podstawie własnych metodologii a sygnały mechaniczne to tylko dodatek 😉 Przypominam również, że są to ciągle testowane na realnym rynku narzędzia.

Komentarze 11 komentarzy

Cześć Marku. Długo chodziło mi to po głowie żeby rozkminić jak zaprogramowałeś swój system automatycznych sygnałów. Dlaczego nie padł sygnał S gdy rynek się oberwał, tylko L i w dodatku minimum 200punktów co też zostało zrealizowane. Jak już przestałem o tym myśleć samo mnie oświeciło. Zapewne masz algorytm ustawiony na skrajne wartości oscylatora RSI-ten najlepiej się do tego nadaje. Sprawdziłem i jestem prawie pewien. Pada sygnał S gdy RSI wchodzi powyżej górnej lini referencyjnej wykupienia+kilka punktów. Analogicznie tylko odwrotnie sygnał L pada, gdy RSI wchodzi poniżej dolnej lini referencyjnej wyprzedania- kilka punktów. To by się zgadzało, ale przecież o tym napisałeś. A ja taki rebus miałem.. Żeby nie było tak łatwo, teraz czytam, że są jeszcze jakieś dodatkowe warunki- i znowu mam do myślenia..

Hej Majki, RSI stanowi jeden z wielu elementów złożonego narzędzia 🙂
Ale jeśli masz pomysły jak na samym RSI zrobić swój własny skuteczny automat to warto się tym zająć 🙂 Działaj 😉
Pozdrawiam
Marek

..a pozatym za CHF/PLN masz u mnie tytół mistrza. .. Aż palce mnie świerzbią, żeby to napisać (tylko nie wiem jak się pisze świerz/żbią) *Niepotrzebne skreślić.
Analitycy i ta ich hekatomba.
Pozdrowionka mistrzu 🙂

Witam!Majki „tytuł” a „świerzbią” jest dobrze.Pozdrawiam!

myślę że to jest coś więcej niż tylko RSI.. bo to byłoby za proste 🙂

Zgadza się 🙂

no prawda, głupi błąd- ale w niedziele o 8 rano nie najlepiej mi się myśli 😉 „Zgadza się”, czyli Szach ma rację.. Jest jeszcze coś. Pozostaje mi rozkminiać dalej. Ja mam 8 warunków, 4 dla L i 4 dla S, przy czym parametry są takie same na dany rynek, różnią się kombinacją znaków ><. Czyżbym nie docenił Twojego geniuszu i nie uwzględnił, że stworzyłeś własny oscylator??

Majki, to nic trudnego zrobić własny oscylator 😉 Trudno jest natomiast zrobić taki, który będzie dobrze działał 😉

no dobra, wiem że masz absolutną rację.. pewnie się zorientowałeś że staram się wyciągnąć z Ciebie jakieś dodatkowe informacje dlatego tak sprytnie wybrnąłeś.. hehe wesoło jest.
p.s. będe szukał innego podstępu 😉

Spryciarz jeden 😉

a co.. Ty jeszcze większy spryciarz 😉 Master indeed.

Verified by MonsterInsights