Price Action – książka

Posted by Marek | Posted in literatura giełdowa | Posted on 29-07-2011 8:58 pm

3

Maciek Goliński, ekspert daytradingu i uczeń Joe Rossa opisał bardzo ciekawe układy Price Action w IX rozdziale mojej książki „Sukces na giełdzie”.

Maciek perfekcyjnie opanował techniki z arsenału Joe Rossa (The Law of Charts). Wiedza, którą się z nami podzielił w IX rozdziale jest zatem wiedzą na najwyższym poziomie od praktyka rynku.

Klarowne wyjaśnienie zagadnień higher high, higher low, lower low, lower high oraz pokazanie niezwykle skutecznych układów wejścia/wyjścia od Joe Rossa takich jak formacja 1-2-3 oraz formacja wąskiej półki, pokazują gotowiec do skutecznej gry w oparciu o Price Action.

Jeśli się uczyć to od najlepszych 🙂 Zapraszam zatem do lektury niniejszej pozycji 🙂

Komentarze 3 komentarze

W szkole średniej powtarzałem rok z ekonomii, na studiach prawie wyleciałem za statystykę. Zrezygnowałem ze studiów w ostatnim semestrze na rzecz forexu. Wśród „wykładowców” nie było już dla mnie żadnego autorytetu- ostrożnie ujmując meritum. Ostatnie 3 moje transakcje walutowe to zysk 181, 223, 334 pipsy. „Trade what you see, not what you think”.
p.s. takich ludzi jak Ty Marku trzeba długo i dużo szukać, ale jak się okazuje można wkońcu znaleźć. Kolejny raz to powiem- werry werry good job man! Znakomita książka!

Dziękuję Majki i gratuluję ostatnich transakcji 🙂
Serdecznie Pozdrawiam

Marku, w pełni zgadzam się z Majkim83 :))