USD/PLN – punkt zwrotny został trafiony

Posted by Marek | Posted in FOREX, waluty | Posted on 16-06-2011 8:15 am

6

USD/PLN - interwał dzienny

USD/PLN - interwał dzienny

Opisywany 9 czerwca nieprzypadkowy rejon cenowy, w którym można było spodziewać się kontry byków okazał się trafny. Jeśli ktoś otwierał pozycje długie w tym rejonie, to teraz można na spokojnie przesunąć stopa na 2,70 w celu kontrolowania ryzyka.

Warto zauważyć, że teraz  znów znajdujemy się w ciekawym miejscu, gdyż byki po raz kolejny atakują chmurę. Skuteczne wybicie pozytywną formacją świecową da nam bardzo ważny sygnał techniczny. Będziemy mogli się wtedy spodziewać silniejszego ruchu w górę.

Dodatkowo silniejszy ruch na naszej walucie, o ile nastąpi, nie wróży nic dobrego dla naszej giełdy. Być może wtedy nastąpi długo oczekiwana korekta całej struktury wzrostowej tworzonej od 2009 roku.

Komentarze 6 komentarzy

Witam serdecznie po długiej przerwie.

Bez wazeliniarstwa powiem wprost, że kolejny raz pokazałeś wielką klasę. Dzięki Tobie tacy jak ja mogą sobie parę groszy przyrobić.

Dziękuję Ci za pisanie bez lania wody (tak jak to robi większość blogerów, która pisze kity np. że to inflacja, że to Ben, że to bezrobocie, produkcja etc. i dlatego wzrosty i spadki).

Dziękuję Ci za konkrety i wrzucanie sensownych analiz.

I najważniejsze, dziękuję Ci za pisanie trafnych analiz wtedy kiedy coś jest na rzeczy. Mam mało czasu i cenię to że piszesz tylko jak coś się ciekawego szykuje 🙂

Robisz świetną robotę. Trzymaj tak dalej!

Pozdrawiam Serdecznie
Bartek

Dzięki 🙂

Amen. All U R great. Dobrze, że jesteś Marku. Tak najprościej. Ja też thx 4 all, naprawdę jest za co. 3majcie się wszyscy jak najlepiej..

Również dziękuję za pochlebne opinie 🙂

Pozdrawiam. Z kresek wynika,że dolar będzie silny. Obstawiam wzrost dolara w średnim terminie. Dzięki za analizy.
Jeśli możesz proszę o Twoje spojrzenie na indeks Turecki- XU100 (ISE100). Mirek

Ciężko coś powiedzieć na ten temat 😉 W przyszłym tygodniu jak znajdę chwilę to głębiej się temu przyjrzę, a teraz bym po prostu był poza rynkiem i obserwował.