List od mojej pierwszej studentki :)

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 21-06-2011 9:57 am

1

Jakiś czas temu otrzymałem list ze wspaniałymi referencjami od  mojej pierwszej giełdowej studentki, ale nigdy nie miałem czasu by je umieścić. W końcu jednak czas się znalazł 😉

To, co przekonało mnie do wzięcia udziału w szkoleniu u p. Marka,to informacje zawarte na jego stronie internetowej. Uważam, że blog p. Marka to nie tylko mennica wiedzy ale również najlepsze referencje same w sobie, ponieważ od razu widać ich efekty w przeciwieństwie z kolei do wielu innych firm świadczących podobne usługi, które ograniczają się jedynie do reklamowania swoich prawdziwych bądź domniemanych sukcesów.

Będąc, zatem pod wrażaniem wyników i skuteczności techniki Ichimoku postanowiłam zapisać się na szkolenie podstawowe z AT „Esencja spekulacji”. Okazało się, że była to w 100% trafna decyzja. Zajęcia znakomicie przygotowane pod względem merytorycznym. Wartościowe informacje przekazywane były w sposób zwięzły i łatwy do przyswojenia.

Do tego urozmaicony program, który zakładał minimum teorii, maksimum praktyki, tak, aby każdy uczestnik mógł wziąć aktywny udział w zajęciach i skoncentrować się na działaniu, które ma miejsce w realnym handlu. Oprócz tego poruszone zostały kluczowe kwestie dotyczące psychologii inwestowania oraz zarządzania ryzykiem na rynkach kapitałowych, bardzo przydatne informacje mające zahamować popadanie w panikę w przypadku, gdy rynek nie idzie po naszej myśli.

Całość bardzo efektywna i dopracowana, tym samym, z całą odpowiedzialnością polecam szkolenie tym, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z giełdą i zgłębić tajniki japońskich technik. A sam p. Marek? To przede wszystkim doskonały trener i mówca motywacyjny, od razu widać, że giełda to jego pasja, którą potrafi zarazić innych.

Uczy tylko tego, co sam wykorzystuje w codziennym handlu, rzeczy sprawdzonych, skutecznych. Nie tylko dzieli się wiedzą i doświadczeniem, ale i inspiruję do zmiany nastawiania. Co ciekawe kontakt z p. Markiem nie kończy się wraz ostatnią minutą seminarium, w każdej chwili można liczyć na jego pomoc. Jednak to, co, go wyróżnia to cywilna odwaga, którą przejawia poprzez udostępnianie publiczne analiz swojego autorstwa. Ja z pewnością wezmę udział w następnych szkoleniach w tym z „Techniki Ichimoku” i gorąco namawiam do tego innych, bo naprawdę warto.

Kamila Witczak

Komentarze (1)

W pełni zasługujesz Marku na tę opinię!
pozdrawiam
kursant z Krakowa