RCSCRAOPEN

Posted by Marek | Posted in Surowce | Posted on 25-05-2011 12:39 pm

3

RCSCRAOPEN

RCSCRAOPEN-interwał dzienny

Na certyfikacie na spadek cen ropy zaczyna się coś w końcu dziać. Nie ma jeszcze co prawda w miarę sensownego poziomu na zajęcie pozycji, lecz warto obserwować zachowanie tego waloru.

Jeśli odreagowanie wzrostowe na naszym indeksie wig20, które powstało w nieprzypadkowym miejscu, dobiegnie końca, to powinno być ciekawie. Jeśli indeks będzie spadał, dolar powinien się umacniać wobec złotówki, dając dodatkowe podstawy do wzrostu RCSCRAOPEN. Natomiast pękniecie bańki na ropie, już ostatecznie wprowadzi go do łask. Ale to już takie przyszłościowe gdybanie.

Póki co jednak ten certyfikat nadaje się wyłącznie do obserwacji. O bezpiecznym wejściu nie ma teraz mowy. Dopiero zamknięcie powyżej chmury skłoni mnie do zaangażowania się z ten walor niewielkim kapitałem.

Komentarze 3 komentarze

Ropa zachowuje się zadziwiająco podobnie do reszty surowców które są skorelowane z notowaniami głównych indeksów.
Jak wiadomo Raiffeisen Centrobank jest emitentem certyfikatów RCSCRAOPEN. Analiza techniczna to ważna rzecz, ale warto także szukać informacji, chociażby w sieci (i oceniać je na chłodno):
http://www.parkiet.com/artykul/1049842.html
Zakup certyfikatów następnego dnia rano zaowocował 9% zyskiem w ciągu doby 🙂

Jak się dziś po danych z rynku pracy USA kursy załamały to emitent certyfikatów na spadek cen ropy przestał wystawiać pakiety. W takich warunkach trudno coś zarobić na tym papierze :/

Hmm kombinatorzy jedni …

Verified by MonsterInsights