Oscylator kontraktowy

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 28-04-2011 11:36 am

6

Pierwsza generacja oscylatora kontraktowego (obecnie pracuję nad całkowicie nowym oscylatorem o roboczej nazwie „oscylator kontraktowy 2.0”), przebywa ciągle w obszarze wykupienia. Do osiągnięcia wartości krytycznej brakuje jeszcze trochę.

Wskazanie oscylatora jest na podstawie wczorajszych danych – do obliczenia nowej wartości potrzeba ceny zamknięcia.

Komentarze 6 komentarzy

Witam
Moje małe pytanko jak się po takim cofnięciu w zeszłym tygodniu układają wskazania oscylatora?

Cześć, niestety teraz jestem w trasie do Sopotu na czwartkowe seminarium giełdowe, które będę prowadzić z Mistrzem technik od Joe DiNapolego. Mój laptop i narzędzia potrzebne do obliczenia wartości oscylatora pozostały w domu.

Później mam seminaria w Bydgoszczy i Toruniu z Wielkim Mistrzem dat zwrotu Zbigniewem Stawickim. Jako ciekawostkę dodam, że na paru ostatnich seminariach promujących książkę Zbyszek policzył i udostępnił publicznie kolejną lokalną datę zwrotu. Wytypował ją z parotygodniowym wyprzedzeniem i publicznie wskazał lokalny szczyt na koniec kwietnia. Po raz kolejny jego data dała zarobić kilkadziesiąt punktów. 🙂

A w Łodzi np też będziesz z seminarium promującym książkę lub ewentualnie w Wawie w najbliższym czasie?

W Łodzi i dwukrotnie w W-wie już były takie seminaria, ale nic nie stoi na przeszkodzie by ponownie nad czymś pomyśleć 🙂

Widzisz ja jak zwykle obudziłem się po czasie. A czy przychodzi Newsletter dalej bo albo się z niego wypisałem albo nie dostaje informacji.

Newsletter ostatnio coś przysypia :/

Verified by MonsterInsights