Kwietniowa runda spotkań eksperckich promujących książkę „Sukces na giełdzie” dobiegła końca

Posted by Marek | Posted in literatura giełdowa | Posted on 15-04-2011 12:04 am

0

Zgodnie z harmonogramem: http://www.sukcesnagieldzie.pl/spotkaniaEksperckie.html dziś było ostatnie spotkanie promujące książkę w bieżącym miesiącu.

Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom, a także wszystkim prelegentom i osobom które przyczyniły się do ich organizacji.

Dużo się działo przez ten okres 🙂 Z ciekawostek, warto wymienić dzisiejszy wykład w Warszawie. Na Uniwersytecie Warszawskim, dzielnie promował książkę Zbigniew Stawicki. (Ten sam, który w Nowej Zelandii prowadził niegdyś seminarium giełdowe dla 200 osób. Było to elitarne spotkanie, na którym byli ekstremalnie bogaci ludzie z całego Świata 🙂 )

Wśród słuchaczy dzisiejszego wykładu, na sali znalazł się profesor z Uniwersytetu Warszawskiego, który był bardzo sceptycznie nastawiony do książki i wiedzy Zbyszka i od początku intensywnie badał jego kompetencje.  Było to na pewno bardzo ciekawe doświadczenie, podczas którego mogliśmy potwierdzić, że hasło „nowa jakość rynku” zobowiązuje i się z tego wywiązujemy 😉

Panu profesorowi przesyłam pozdrowienia i dziękuję za gruntowne przetestowanie wiedzy Zbyszka. Cieszymy się bardzo, że postawił Pan tak wysoko poprzeczkę byśmy mogli pokazać na co nas stać. Wynik testu potwierdził, że przy doborze ekspertów do książki udało się wybrać wybitne osoby. Zbyszek jest tego żywym przykładem 🙂

Comments are closed.