Kontrakty terminowe fw20h11

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 12-01-2011 8:47 pm

2

fw20h11

fw20h11

Linia trendu wzrostowego zatrzymała ostatnie ataki niedźwiedzi, zatem w dalszym ciągu ostatnie spadki klasyfikujemy jako korektę. Znaleźliśmy się także powyżej obszaru chmury, co dodatkowo dodaje skrzydła posiadaczom pozycji długich.

Z innych obserwacji można zauważyć, że chmura zdecydowanie zmniejsza swoją grubość. Jest przez to teraz łatwym celem. Jeśli kolejny atak będzie bardziej skuteczny, możemy wtedy zobaczyć zdecydowanie głębszą przecenę na rynku akcji.

Sam osobiście jestem obecnie bez żadnej pozycji na kontraktach, tudzież forex i obserwuję rozwój sytuacji. Na pewno będę czekał na wyniki testu zapory 2760-2820 pkt.

Komentarze 2 komentarze

No dobra, ale przecież w technikach ichimoku sam autor stwierdzil ze nie nalezy opierac sie na jednym wskazniku czy to chmury czy przecieciu srednich. Ale na całości wyrysowanego obrazka. Dlaczego wiec we wpisie skupil sie pan tylko na chmurze? Pozdrawiam

@Migacz – Długo by opowiadać w tym temacie. Jest ogromna liczba niuansów i szczególików, które determinują wyniki spekulacji. By omówić te najważniejsze potrzeba z 4-5h