kontrakty terminowe FW20M10

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 31-03-2010 7:23 pm

3

FW20M10

FW20M10

Jeśli miałbym kolokwialnie ocenić ostatni okres to powiedziałbym, że: „coś niedźwiedzie mizernie wykorzystują tę przerwę na kawę, którą zrobiły sobie byki”. Na wykresie można zaobserwować znajomą formację, która daje nam do zrozumienia, że możliwy jest dość sensowny ruch w górę.

W tym miejscu otworzyłbym pozycje długie, oczekując wybicia z trójkąta w górę. Jako potencjalny zasięg wzrostów przyjąłbym 2550-60, gdzie zamknąłbym część otworzonych pozycji.

Zlecenia zabezpieczające dla pozycji długich ustawiłbym przy 2478. W przypadku przełamania tego zakresu cenowego, otworzyłbym pozycje krótkie oczekując pogłębienia ruchu korekcyjnego z zasięgiem co najmniej 30 punktów.

Przypominam również, że w dalszym ciągu preferencje pozostają przy pozycjach długich i wszystkie sygnały powstałe na bazie techniki Ichimoku dały sygnał kupna. Dlatego też pamiętajmy, że gramy zawsze z trendem i przy otwieraniu pozycji krótkich należy zachować dużą dozę ostrożności.

Komentarze 3 komentarze

Żeby nie było to od razu informuję, że nie miałem totalnie zielonego pojęcia, że poziom 2550 zostanie tak szybko osiągnięty. Ale przyznam bez bicia, że taki zarobek w jeden dzień cieszy 🙂

A ja brałem shorty na otwarciu bo nie widzę żadnych podstaw do tego by indeksy były tak pompowane. Tym razem się wykoleiłem, ale następnym razem shorty siądą.

Ja jedynie patrzę na rynek technicznie. Nie zwracam wcale uwagi na fundamenty.

Verified by MonsterInsights