Kontrakty terminowe FW20H10

Posted by Marek | Posted in kontrakty terminowe | Posted on 16-03-2010 5:01 pm

3

fw20h10

fw20h10

Więc jednak  stało się to co sugerowałem w ostatnim wpisie po osiągnięciu szczytu nastąpił test przebitej chmury, który wypadł pozytywnie. Podczas korekty mogliśmy uzupełnić pozycje długie. Na jutrzejszej sesji spodziewam się, że wzrosty mogą dojść do okolic 2485-95, gdzie zamknąłbym część pozycji długich, jednocześnie przesuwając zlecenia zabezpieczające dla pozostałych pozycji długich na 2400. Zaznaczyłem na wykresie też poziom 2485, gdyż jeśli po intraday’owym przekroczeniu go, na zamknięciu sesji znajdziemy się poniżej to będzie sugerowało, że siły byków zostaną poddane próbie prawdy.

Pozycje długie nadal są w pełni preferowane, jednak tak silne wzrosty bez żadnej większej korekty nie mogą trwać wiecznie, zatem jeśli ktoś nie otworzył pozycji długich podczas ostatniej drobnej korekty, to zalecam wstrzemięźliwość przy otwieraniu nowych L, gdyż stosunek ryzyko/zysk jest na tym etapie ruchu niekorzystny. Co więcej, osoby podejmujące agresywniejszy trading mogą już moment ewentualnego zejścia (po poprzednim pokonaniu tego zakresu) poniżej 2485 potraktować jako sygnał do krótkoterminowego zajęcia pozycji krótkich, oczekując co najmniej 30 pkt. zejścia w dół.

Komentarze 3 komentarze

Niektórzy wróżą z fusów, niektórzy z kart, tutaj widzę nowy rodzaj wróżenia z chmurek 😉 No jak kto woli oby tylko rosło!

Bardzo ciekawana strona, obserwuję ją od pewnego czasu i gratuluję trafności ostatnich analiz.

fixing cudów po raz kolejny się trafił, ale na czerwcowej serii żadnych rewelacji nie było, więc chyba spadki

Verified by MonsterInsights