Co przyniesie przyszłość? Czy czeka nas upadek zachodniej cywilizacji? – Cz. II – zakończenie

Posted by Marek | Posted in inne | Posted on 09-10-2015 12:25 pm

12

W ostatnim tygodniu znów wydarzyło się wiele rzeczy, o których główne media skandalicznie milczą. Ze względu na liczne podróże i przygotowania do nich, postaram się zrobić jedynie krótkie podsumowanie wydarzeń, a resztę można doczytać w źródłach. Będzie to także zakończenie wpisów o tej tematyce, gdyż myślę, że każdy logicznie rozumujący człowiek nie będzie bierny wobec druzgocących faktów.

Na początku warto ponownie spojrzeć w kierunku Niemiec, by zobaczyć jak jest naprawdę z emigrantami i jaka grupa wyznaniowa stanowi prym we wprowadzaniu terroru. Poniżej fragmenty artykułu Niemieckie Schroniska dla Uchodźców pod Szariatem, który napisał Soeren Kern:

„Uciekłem przed irańską tajną służbą, ponieważ myślałem, że w Niemczech będę mógł wreszcie żyć zgodnie ze swoją wiarą bez prześladowań. Ale w schronisku dla uchodźców nie mogę się przyznać, że jestem chrześcijaninem. W przeciwnym razie grożonoby mi…Traktują mnie jak zwierzę. Grożą, że mnie zabiją” – Irański chrześcijanin w niemieckim ośrodku dla uchodźców.

Obserwujemy, że salafiści pojawiają się w schroniskach, przebrani za wolontariuszy i pomocników, celowo szukając kontaktu z uchodźcami, aby zaprosić ich do swoich meczetów i rekrutować dla własnych celów.” – Hans-Georg Maaßen, dowódca wywiadu niemieckiego.

„Nie uda się zintegrować większości migrantów, którzy tutaj teraz przyjeżdżają.” – Heinz Buschkowsky, były burmistrz berlińskiej dzielnicy Neukölln.

Muzułmańscy azylanci wymuszają islamski Szariat w niemieckich schorniskach dla uchodźców, według słów policji, która ostrzega, że chrześcijanie, Kurdowie i Jezydzi są atakowani przez muzułmanów z rosnącą częstotliwością i zaciekłością.

Całość sytuacji oddają słowa dowódcy wywiadu niemieckiego. Takie są niezaprzeczalne fakty.

Na szczęście coraz więcej osób widzi co się dzieje. Najwcześniej dostrzegają to ludzie pracowici, wytrwali i konsekwentni, którzy osiągnęli sukces. Braku tych cech nie można zarzucić Mariuszowi Pudzianowskiemu, który oprócz bycia wojownikiem MMA jest także solidnym przedsiębiorcą posiadającym firmę transportową, która na co dzień boryka się z problemem emigrantów w UE. Mariusz jest głosem rozsądku i skutecznie obala krzywdzące stereotypy, jakoby „mięśniaki” miały pusto w głowie. Warto go czytać, gdyż mówi szczerze i prosto z serca.

PudzianCelniePunktuje

Jak również dobrze segreguje informacje i potrafi celnie znaleźć winnych obecnej sytuacji:

PudzianCelniePunktuje2

To co mówi o mediach Mariusz Pudzianowski można łatwo zweryfikować. Weźmy opisywany przez „Corriere della sera”, jedną z najpoczytniejszych włoskich gazet, przypadek grupowego gwałtu dokonanego przez imigrantów na lewicowej aktywistce z organizacji „No borders”. Jedynie niezależne i obiektywne polskie media o tym pisały.

Kolejny przykład to aresztowany za pedofilię szef młodzieżówki PO.

Dlaczego media związane z Aaronem Sz. nie są wylewne na te tematy? O tym człowieku pisał szczegółowo prof. dr. hab. Jerzy Robert Nowak, w bazującej na skrupulatnie zebranych faktach książce. Więcej nie trzeba chyba nic dodawać.

Wybory już niebawem, rozmawiajcie z rodziną i pokazujcie jak manipulują niektóre media. Ludzie podejmują często błędne decyzje z powodu zwykłej niewiedzy, więc warto rozmawiać z innymi, by wiedzieli jak jest i mogli na trzeźwo ocenić sytuację.

Ważą się losy naszego kraju. Niemiecki przykład pokazuje dobitnie jak wygląda w praktyce przyjmowanie islamistów. Trzeba wyciągnąć z tego wnioski i iść do urn. Za jednymi stoi wielka machina medialna, ale ludzi potrafiących samodzielnie myśleć jest coraz więcej. Nie siedźmy biernie, tylko pójdźmy na wybory.

Komentarze 12 komentarzy

Genialne wystąpienie prof. Legutko.

Brawo za konkretny wpis Marku,

od siebie dodam jeszcze profesora Wolniewicza:

https://www.youtube.com/channel/UCwGPMSS59XTFYf984VSKXfw

Niepodważalny głos rozsądku, wszakże prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz, odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, jest wybitną postacią o niesamowitym zmyśle dostrzegania tego, co inni nie są wstanie pojąć.

Takich ludzi nam potrzeba. Niestety sporo ludzi słucha medialnego mumbo-jumbo, zamiast czołowych intelektualistów z bogatym doświadczeniem życiowym.

Niezwykle trafny artykuł. Do większości wniosków doszedłem już wcześniej samodzielnie. Sam głosowałem na PO przez dwie kadencje, ale już dość bycia frajerem.

Najbardziej zniesmaczyły mnie nagrania taśmowe, gdzie wprost ubliżano Polsce. Fakt jej zamiecenia pod dywan przelał czarę goryczy. Zbagatelizowano sprawę robiąc z ludzi idiotów. W każdym normalnym kraju byłyby za to konsekwencje.

Wisienką na torcie był zakaz sprzedaży słodyczy w szkołach. Sam przez całe dzieciństwo w szkolnym sklepiku kupowałem pączki i zapiekanki. Nigdy nie miałem problemów ze zdrowiem. Po szkole kopałem z tatą piłkę i całe dzieciństwo spędzało się na świeżym powietrzu. Największą karą był szlaban na wyjście z domu. Problemem nie są słodycze w szkole, tylko podejście rodziców do dzieci. Wygodniej jest kupić tablet i problem z głowy bo dzieciak siedzi całymi dniami w pokoju i nie przeszkadza.

Otóż to!

PS Dla mnie niesamowite były wspólne wyprawy z tatą na ryby. Brało się sprzęt i na piechotę szło nad rzekę, która sama w sobie dawała mnóstwo atrakcji 🙂 Warto spędzać czas z dziećmi, bo to niesamowite przeżycie dla juniora i wspomnienia na lata. Nikt chyba nie chce, by jego jedynymi wspomnieniami z dzieciństwa były dni i noce spędzane przed komputerem 😉

od siebie dodam dla podkreslenia obludy milosciwie panujacych na swiecie taki link „Arabia Saudyjska szefem komitetu ONZ ds. Praw Człowieka”:
http://wolnemedia.net/polityka/arabia-saudyjska-szefem-komitetu-onz-ds-praw-czlowieka/

Patrzę na sondaże i nadal główne partie mają po kilkadziesiąt procent, a te które chcą porządku w kraju, niewiele ponad próg wyborczy…
Ludzi świadomych jest niewiele, a blogi takie jak ten to niestety tylko czysta kropla w morzu brudu 🙁

dd

dzisiaj chyba monarii wybije sie z trójkata

Dokładnie jak piszecie najcenniejsze dla dzieci jest to że moga spędzać czas z rodzicami i one o tym później pamiętają w dorosłym zyciu, czego przykładem są wasze wpisy. Staram się zmoją 3 chodzić wszedzie, baseny, góry, rowery, mam nadzięję, że będą to wspominac kiedyś jako coś wspaniałego, zdecydowanie trzeba ograniczać czas na tablety, telewizory itp

Jeszcze a propos nadchodzących wyborów akcja warta uwagi:
http://ruchkontroliwyborow.pl/o-nas/

Zminimalizujmy ryzyko fałszowania wyborów