Szkolenie „Technika Ichimoku w praktyce”, Gdańsk, 28 kwietnia 2012

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 06-04-2012 7:20 am

11

28 kwietnia w Gdańsku odbędzie szkolenie, które poprowadzę między innymi dzięki motywacji ze strony Artura (gdyby nie on, zapewne jakiś czas temu zamknąłbym drzwi).

Jest to szkolenie specjalistyczne, uczymy się na nim kompleksowej esencji Ichimoku w ujęciu praktycznym.

Odkrywamy niuanse oraz omawiamy błędy merytoryczne dotyczące Ichimoku, jakie zawarte są w polskich i angielskich publikacjach. Pokazuję błędy rozpowszechniane przez pseudoznawców Ichimoku. Ostrzegam przed nimi i pokazuję jak wydajniej można zarabiać stosując technikę Ichimoku w ujęciu bez błędnego rozumowania (niuanse, lecz to one decydują o tym jak dużo zarabiamy).

Uczymy się też kilku metod prowadzenia pozycji z wieloma wariantami przesuwania zleceń stop loss. Każdy z wariantów przesuwania SL sprawdza się dobrze w określonych sytuacjach. Zobaczymy te przypadki i pokażę, która metodologia przesuwania SL jest najlepsza w danej sytuacji.

Po szkoleniu każdy uczestnik ma możliwość przystąpić do programu „szlifowania diamentów”.

Cena: 2950zł + VAT

Dla członków SII ( po podaniu numeru członkowskiego jest zniżka 5%)

W zgłoszeniu proszę o przesłanie danych do faktury (adres, NIP, informację czy jest się płatnikiem VAT)  oraz numer telefonu.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres: marek (małpa) technikaichimoku.pl

UWAGA: Wymagana jest znajomość podstaw świec japońskich oraz minimum kilka miesięcy obycia z giełdą (nie jest to szkolenie dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki na giełdzie).

Komentarze 11 komentarzy

do zobaczenia 😉

Panie Marku a co ze szkoleniem: „Warszawa marzec/kwiecień 2012 Esencja spekulacji (szkolenie bazowe – gruntowna dawka od podstaw po rzeczy zaawansowane AT)”

Jeśli znajdę czas to może jeszcze zrobię jakieś szkolenie z tej serii przed wakacjami. Najlepiej zapisać się na newsletter i oczekiwać informacji o szkoleniu podstawowym.

Potwierdzam obecność. Do zobaczenia.., mam nadzieje, że będzie „mocna” grupa 😉

Byłem na tym szkoleniu i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Wcześniej wydawało mi się, że „znam” Ichimoku (fora, książeczka o nibyIchimoku). Po szkoleniu wyszło, że miałem rację = WYDAWAŁO MI SIĘ!

Wcześniej miałem kompletnie błędne pojęciu o Ichi, co zresztą pokazywały moje mierne wyniki.
Dopiero szkolenie u Marka pozwoliło mi dostrzec to co jest naprawdę ważne 🙂 Warto

czy to już krótka panowie?

Rikenek o tym, że czas na shorty pisałem 3 kwietnia. Dziś jest raczej czas na profitowanie z połowy pozycji lub nawet całości 😉

no w sumie masz rację. widać że nie byłem u ciebie na szkoleniu…. i już wyciągam z tego wnioski.

[…] co najmniej połowę lub nawet całość pozycji. Można to znaleźć w poprzednim wpisie (LINK). Był zatem dziś czas na profitowanie.  Na listę Absolwentów dałem cynk nieco wcześniej, […]

Czekam na szkolenie na poludniu Polski. Rybnik moze byc 🙂

Niestety szkolenie z Ichimoku było już na Południu i więcej w tym roku tam nie będzie 🙁
Nad szkoleniem podstawowym „Esencja spekulacji” jeszcze się zastanowię.