Nabór na IV kwartał do ListyES – grupy mailingowej dla Absolwentów szkolenia „Esencja spekulacji”

Posted by Marek | Posted in ogłoszenia | Posted on 18-09-2018 9:42 am

3

Kasia prosiła mnie bym przekazał informację, że dziś rusza oficjalnie nabór na nowy kwartał do ListyES, czyli forum dyskusyjnego, gdzie można szlifować wiedzę po szkoleniu podstawowym „Esencja spekulacji”, tak by utrwalić dobrze materiał przed poznaniem Techniki Ichimoku.

ListaES

Archiwum grupy ma tysiące postów, przez co można śmiało rzec, że praktycznie 99,8% wszelkich istotnych pytań, które mogą się pojawić w trakcie przygody z giełdą, zostało już tam zadanych i dokładnie omówionych zgodnie z materiałem ze szkolenia.

Jest to zatem idealne miejsce na przegląd archiwalnych analiz, by zobaczyć jakie najczęściej były popełniane błędy i jakie kroki trzeba wdrożyć by je wyeliminować.

Prócz waloru edukacyjnego w postaci przeglądania archiwum, ListaES służy także bieżącej ocenie walorów, czyli można wrzucać swoje propozycje zagrań, by omówić dany walor zanim postawi się na niego prawdziwe pieniądze.

Co więcej, pod analizę można poddać wszystkie obserwowane walory, by z góry odrzucić te bez perspektyw i nie marnować na nie czasu. Oszczędzi się wtedy kosztownego etapu nauki na własnych błędach.

Nad grupą pilnie czuwa Kasia, zaawansowana Adeptka, która specjalizuje się w rygorystycznym wybieraniu najlepszych walorów, co potwierdza jej stopa zwrotu, także jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Zgłoszenia do końca bieżącego tygodnia będą przyjmowane pod adresem: kasia.lista4es (małpa) gmail (kropka) com

Komentarze 3 komentarze

Warto! Kasia to konkretna babka o wielkiej wiedzy

I podobno bardzo ładna 🙂

Od siebie dodam, że największy szok/zawód jaki mnie tam spotkał to obnażenie mojej ignorancji. Podałem na grupę swój przesiew kilkunastu walorów. Dumny jak paw.. oczekujący pochwał za good job .. a Kasia znalazła błędy w co drugim 🙂 Dobry zimny prysznic i idealne miejsce dla każdego komu zależy na weryfikacji/ulepszeniu swoich list z akcjami do zakupienia.

Zostaw komentarz