Nowy nabór na ListęES

Posted by Marek | Posted in ogłoszenia | Posted on 25-06-2018 12:46 pm

2

Kasia prosiła mnie bym przekazał informację, że dziś rusza oficjalnie nabór na nowy kwartał do ListyES, czyli forum dyskusyjnego, gdzie można szlifować wiedzę po szkoleniu podstawowym „Esencja spekulacji”, tak by utrwalić dobrze materiał przed poznaniem Techniki Ichimoku.

ListaES

Archiwum grupy ma tysiące postów, przez co można śmiało rzec, że praktycznie 99,61% wszelkich istotnych pytań, które mogą się pojawić w trakcie przygody z giełdą, zostało już tam zadanych i dokładnie omówionych zgodnie z materiałem ze szkolenia.

Jest to zatem idealne miejsce na przegląd archiwalnych analiz, by zobaczyć jakie najczęściej były popełniane błędy i jakie kroki trzeba wdrożyć by je wyeliminować.

Prócz waloru edukacyjnego w postaci przeglądania archiwum, na ListęES można wrzucać swoje propozycje zagrań, by móc uzyskać cenny feedback zanim postawi się na dany walor prawdziwe pieniądze. Oszczędzi się wtedy kosztownego etapu nauki na własnych błędach, wszakże nie ma sensu wyważać otwartych drzwi 🙂

Nad grupą pilnie czuwa Kasia, zaawansowana Adeptka, która zawsze wyczerpująco odpowiada na każde wątpliwości. Specjalizuje się w rygorystycznym wybieraniu wyłącznie najlepszych walorów.

Zgłoszenia: kasia.lista4es (małpa) gmail (kropka) com

Komentarze 2 komentarze

Kiedy odbędzie się najbliższe szkolenie z Esencji spekulacji?
Są jakieś szczegóły?

Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć na chwilę obecną.

Zostaw komentarz