Katowice 18.02.2017 – „Esencja spekulacji”

Posted by Marek | Posted in Edukacja finansowa, Szkolenia giełdowe | Posted on 11-01-2017 12:32 pm

5

Zgodnie z zapowiedzią, otwieram oficjalnie zapisy na „Esencję spekulacji” we Wrocławiu(aktualizacja: już brak miejsc)  oraz Katowicach (18.02.2017). Jest to szkolenie bazowe, gdzie pokazuję wszystkie niezbędne rzeczy począwszy od selekcji walorów, momentu zakupu, ustawienia SL czy prowadzenia zajętej pozycji. Wszystkiego stosuję na co dzień, także wszelkie dywagacje czysto teoretyczne i przeglądy setek książkowych metod nie zapychają niepotrzebnie czasu. Jest po prostu sama esencja 🙂

Na szkoleniu zawsze daję z siebie wszystko, gdyż zależy mi na jak najlepszym przekazie wiedzy. Często jej próbki pozostawiam na blogu, by każdy mógł z danej ryby skorzystać: USD/CAD, WIG, AUD/USD, EUR/PLN, miedź itd. Blog ma także za zadanie udowodnić, że grając na giełdzie da się regularnie i nieprzypadkowo zarabiać.

Jednak wszystko wymaga odpowiedniej dyscypliny i cierpliwości. Moje metody można wykorzystywać do łowienia perełek zarówno na akcjach jak i walutach, kontraktach terminowych czy surowcach. Zaznaczam jednak, że pod żadnym pozorem nie można liczyć na otrzymanie Graala giełdowego, który będzie pozwalał na grę o każdej porze dnia i nocy na dowolnie wybranym walorze, gdyż używana przeze mnie metodologia związana jest z grą pozycyjną bazującą na wyczekiwaniu na punkty zwrotne o podwyższonym prawdopodobieństwie sukcesu. Może się zdarzyć, że na takie miejsca trzeba czekać nawet nie tydzień, ale miesiąc czy nawet dłużej. Po prostu pozycje zajmuję rzadziej, ale za to staram się wybierać tylko walory o jak najlepszej jakości i długo konsumować każdy ruch. To jest główne założenie mojej metodologi i zarazem takiego stylu gry uczę właśnie na swoich szkoleniach (to podejście zostało wykorzystane przez wielu moich Uczniów na JSW). Całość bazuje na moim trzynastoletnim doświadczeniu giełdowym.

Jako, że wiedza to jedno, ale trzeba też nabyć pewnego doświadczenia w jej praktycznym użyciu, od roku 2014 działa ListaES – mailingowa grupa dyskusyjna dla osób po szkoleniu podstawowym, gdzie każdy może wrzucić do oceny swoje propozycje zagrań. Dzięki temu można zawczasu wyeliminować ewentualne błędy i ustrzec się przed pochopnym zajęciem pozycji. Grupę prowadzi Kasia, która w 2014 roku nie miała ani jednej stratnej transakcji co utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. ListaES rozwiązała także problem będący skutkiem ubocznym mojej podróżniczej pasji, kiedy to będąc nierzadko miesiącami poza domem i przemierzając liczne kontynenty, ograniczałem często użycie internetu do sprawdzania prognozy pogody, by w pełni skupić się na zwiedzanych miejscach, związaną z nimi historią i poznawać lokalne zwyczaje.

Oczywiście po szkoleniu nie zabraknie także zadania domowego, które pomoże utrwalić wiedzę.

Cena 3800zł + 23% VAT. Zgłoszenia przyjmuję pod adresem: marek (małpa) technikaichimoku.pl W treści proszę przesłać komplet danych potrzebnych do wystawienia faktury VAT, którą otrzymuje każdy uczestnik (imię, nazwisko, adres, w przypadku firm także nr NIP).

Do udziału w szkoleniu „Esencja spekulacji” wymagane jest doświadczenie w składaniu zleceń kupna/sprzedaży na rynku rzeczywistym (trzeba znać obsługę swojego rachunku maklerskiego i mieć zawartą co najmniej jedną transakcję prawdziwymi pieniędzmi, by móc empirycznie doświadczyć jak istotną rzeczą w grze giełdowej są emocje) oraz trzeba znać podstawy obsługi dowolnej aplikacji do analizy technicznej ( trzeba wiedzieć gdzie można znaleźć bieżący wykres i jak po nim rysować).

Technika Ichimoku: Warszawa 22.01.2017, Wrocław 5.02.2017

Jednocześnie otwieram zapisy na szkolenie z Techniki Ichimoku, gdzie pokażę pełną grację owej japońskiej metodologii wraz z omówieniem szeregu niezwykle ważnych niuansów, które decydują o wynikach. Warto zaznaczyć, że większość z niuansów jest pomijana w ogólnodostępnych źródłach, co odbija się oczywiście na znacznym spadku skuteczności, dlatego też odcinam się całkowicie od wszelkich internetowych wersji Ichimoku. Także podkreślam, że zagrań na moim blogu, pod żadnym pozorem nie należy łączyć z pseudoichi. Jeśli na podstawie nauk z internetu ktoś zraził się do Ichimoku, to mogę śmiało powiedzieć, że prócz nazw elementów zapewne niewiele miało to wspólnego z ową japońską techniką, gdyż dobre Ichimoku poznać po tym, że działa, a jeśli coś działa, to nie ma sensu tego zmieniać 🙂

Cena identyczna. Zgłoszenia tak jak zawsze przyjmuję pod adresem: marek (małpa) technikaichimoku.pl  🙂

Na Warszawę (22.01.2017) miejsca powoli się kończą. Na Wrocław (5.02.2017) zapisy właśnie startują. W Katowicach szkolenia z Techniki Ichimoku nie będzie.

Komentarze 5 komentarzy

Na jakich zasadach opłaca się szkolenie i czy wiadomo w jakim hotelu będzie organizowane?

Marku może jakąś rybkę dla zachęty ?

Proszę 🙂
Ryba

.
.
PS Natomiast w kontekście giełdy, nie widzę obecnie nic ciekawego na tyle, by uznać że jest to „to coś” z bardzo wysokim prawdopodobieństwem sukcesu 🙂

heheh dobre z tą rybą 😀 jeszcze tylko brakuje

„Polecam, Marek” 😀

Ryba została złowiona podczas mojego pobytu w Narwiańskim Parku Narodowym w 2013 roku, także smaki potraw z tamtego okresu pamiętam jak „przez mgłę”, ale raczej wszystko było tam smakowite 😉
http://www.technikaichimoku.pl/2013/07/czas-na-ryby-konkurs/

Zostaw komentarz