Letni nabór do ListyES

Posted by Marek | Posted in ogłoszenia | Posted on 15-06-2015 2:22 pm

4

Dziś rusza oficjalnie nabór  na nowy kwartał do ListyES, czyli forum dyskusyjnego, gdzie można szlifować wiedzę po szkoleniu podstawowym „Esencja spekulacji”, tak by utrwalić dobrze materiał przed poznaniem Techniki Ichimoku.

ListaES

Archiwum grupy ma już ponad półtorej roku. W ciągu tego okresu napisaliśmy wspólnie ponad 2500 postów, przez co można śmiało rzec, że praktycznie 98% wszelkich istotnych pytań, które mogą się pojawić w trakcie przygody z giełdą, zostało już tam zadanych i dokładnie omówionych.

Jest to zatem idealne miejsce na przegląd archiwalnych analiz, by zobaczyć jakie najczęściej były popełniane błędy i jakie kroki trzeba wdrożyć by je wyeliminować. Do tego na LiścieES można śmiało umieszczać do oceny swoje podzbiory obserwowanych walorów, by zawczasu poddać ocenie własne „łowisko giełdowe” i w razie potrzeby z wyprzedzeniem odrzucić najmniej perspektywiczne elementy.

Nad grupą pilnie czuwa Kasia, jedna z moich najzdolniejszych Uczennic, która specjalizuje w konsekwentnym wybieraniu jedynie najlepszych perełek. Sam fakt, że w ubiegłym roku nie miała ani jednej stratnej transakcji, mówi sam za siebie.

Zatem, mimo mojego przejścia na tymczasową emeryturę, Adepci są pod dobrą opieką 🙂

Zgłoszenia będą przyjmowane do 25.06.2015 pod adresem: kasia.lista4es (małpa) gmail (kropka) com

 

Komentarze 4 komentarze

Marku, czy przewidujesz też jakiś nabór do Listy Absolwentów?

Matek

Hej Mateusz,

po prostu jak uznasz, że już nadszedł ten czas, by dołączyć do głównej Listy Absolwentów, napisz maila i rozpoczniemy proces rekrutacji 🙂

Mati
Zostań z nami, nie odchodź będę tęsknił

🙂

Dzięki Marku za odpowiedź:) Andrzej nie martw się opuszczę Was dopiero po wakacjach. Miło, że ktoś będzie o mnie pamiętał:)

Zostaw komentarz