Zakończono zapisy na szkolenia giełdowe w Trójmieście

Posted by Marek | Posted in Szkolenia giełdowe | Posted on 27-04-2011 9:35 pm

10

Zapisy zostały z dniem dzisiejszym zakończone. Aby być na bieżąco z kolejnymi szkoleniami polecam zapisać się na newsletter.

Jeśli jednak ktoś jeszcze z Trójmiasta byłby zainteresowany szkoleniem od podstaw lub poznaniem zaawansowanych technik, można wybrać indywidualny tok nauczania w Gdyni/Sopocie/Gdańsku. Dostępne dni to 10 oraz 11 maja.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy, w celu omówienia szczegółów.

Komentarze 10 komentarzy

Jakieś szkolenie z ichimoku w Poznaniu by się przydało. Tak w ogóle ile takie szkolenie kosztuje?

Po prawej stronie masz orientacyjny cennik 🙂 Biorąc pod uwagę unikalną wiedzę gospodarza te ceny są symboliczne. 🙂

Jak masz pareset tysięcy złotych na rachunku maklerskim to może i symboliczne, w innym przypadku 2400zł to dużo.

Z ceną zawsze jest tak, że mogę zrobić promocję FIRSTMINUTE tak by każdy był zadowolony 🙂

Szkolenia nie są na mój budżet, a nie sądzę, żebyś opuścił mi cenę do 200zł.

Kiedyś, pare lat temu, jak zaczynałem grać na giełdzie wybrałem się na dwa szkolenia po 1500zł każde, no ale wtedy trochę inne podejście miałem do tematu – chciałem się nauczyć grać.

Teraz gdy grać już umiem, za cenę 1500 czy 2400 nie uzupełniam już wiedzy. Co najwyżej kupię książkę taka jak Twoja, ewentualnie przejdę się gdzieś za te 200zł. Nic poza tym.

Więc myślę, że Twój szkoleniowy target to obecnie nowicjusze albo krezusi 😉

No rzeczywiście trochę duża promocja by to była 😉 Pierwsze szkolenie jest od podstaw dla początkujących, a drugie jest już specjalistyczne i jest trochę takich „myków”, których nie da się znaleźć w żadnych anglojęzycznych źródłach. Większość, o ile nie wszyscy w Polsce bazują na nich i a niektórzy wydają na ich podstawie nawet książki powielając błędne schematy. Biorąc pod uwagę unikalność materiału cena powinna się zaczynać od 25 000, ale wolę dać mniejszą i mieć 4 osoby na szkoleniu niż dużą i mieć dwie. Finansowo byłoby to lepsze, ale nie zależy mi aż tak bardzo na pieniądzach i dużą frajdę sprawia dzielenie się wiedzą 🙂

Szymku, moja znajoma była na szkoleniu w Wawce i u jednego typka z tatuażem zostawiła prawie 10 tys. PLN. Oprócz próby wyprania jej mózgu nie dostała od niego sensownej wiedzy. Idzie jej na rynku tak samo jak przedtem. Czyli najpierw euforia z papierowych zysków, potem obwinianie siebie czemu ich nie zrealizowała i potem zamknięcie tego ze stratą – najczęściej w dołku.

Dlatego uważam cenę szkoleń Marka jako symboliczną. Poza tym obserwuję już ten blog od dawna i widziałam jak dużo spółek wyłapał i można było na nich zarobić. Wiec wiem, że jest to prawdziwy pasjonat i praktyk rynku.

:Marek:

Cena jest ok. Niektórzy właśnie dlatego pójdą na szkolenie za 2400zł, bo wiedza na nim przekazywana nie dotrze do większego grona osób, a to jest spora zaleta.

Gdybym miał bon 3000zł na dowolne szkolenie giełdowe w Polsce, to wykorzystałbym go właśnie na Twoje szkolenie „Technika Ichimoku w praktyce”

:Christina:

Niestety są takie osoby. Obiecują wielkie zyski, podpuszczają do zainwestowania sporych pieniędzy, a o stratach mówią tylko trochę :/

Marek i jeszcze kilka innych firm to moja konkurencja ale uczciwie muszę przyznać, że oferta, którą proponuje jest atrakcyjna. Zresztą na blogu udowodnił swoją skuteczność nie raz. Rynek jest duży starczy dla każdego, więc kibicuję Ci Marku. Kim jestem? 🙂 Jeżeli wiesz, odpowiedź zachowaj dla siebie.

Aha i będą też czasem bezpłatne seminaria, gdzie czasem pokazuję różne techniki, więc obserwuj bacznie 😉

Zostaw komentarz